Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się
na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

OK, zgadzam się
Św. Barbary 1, 39-400 Tarnobrzeg
+48 NoSkype515 098 064

" Sport daje możliwości do rozwoju niezależności,
pewności siebie i sprawności fizycznej "

  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large
  • slideshow_large

Turniej TOP 10 - 2016

Wózkach TOP 10 - TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg 2016 po za nami. Był pełen emocjonujących pojedynków, zaciętej rywalizacji, nikt nikomu nie odpuszczał podczas gry przy stole i każdy pragnął zwyciężyć. Spotkali się w Tarnobrzegu tenisiści stołowi z Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi i Polski przyjaciele, koledzy, starzy bywalcy od kilku lat ale też debiutanci, którzy przyjechali po raz pierwszy. Zwyciężali jednak faworyci zawodnicy, którzy początkiem września będą walczyć o medale na stołach w Rio w Brazylii na Igrzyskach Paraolimpijskich.

W Tarnobrzegu była szóstka paraolimpijczyków Rafał Lis - Szansa Start Gdańsk, Rafał Czuper - Start Białystok, Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka, obaj z IKS Jezioro Tarnobrzeg oraz wśród zawodników zagranicznych Jiří Suchánek z Czech i z Ukrainy Vasyl Petruniv. To oni praktycznie podzielili między siebie medale z turniejów indywidualnych, z debla i z open. 

Wyniki

WYNIKI

Turniej – OPEN SINGEL

1. Krzysztof Żyłka IKS Jezioro Tarnobrzeg

2. Rafał Lis  Szansa Start Gdańsk

3. Vasyly Petruniv – Ukraina

4. Rafał Czuper Start Białystok

5. Vitaliy Popok – Ukraina

6. Tomasz Jakimczuk Start Zielona Góra

7-8.

Boris Travnicek - Słowacja

Jiri Suchanek - Czechy
 

Turniej - TOP 10

1. Rafał Lis Szansa Start Gdańsk

2. Krzysztof Żyłka IKS Jezioro Tarnobrzeg

3. Vasyly Petruniv – Ukraina

5-8.

Daniel Staszak Start Wrocław

Maciej Nalepka IKS Jezioro Tarnobrzeg

Igor Lawrentjew – Litwa

Mariusz Czerwiński Start Radom
 

Turniej – TETRA TOP

1. Jiri Suchanek - Czechy

2. Rafał Czuper Start Białystok

3. Tomasz Jakimczuk Start Zielona Góra

4. Lukas Klizan - Słowacja 

5. Marian Kamien - Słowacja

6. Roman Gulyk – Ukraina

7. Piotr Sokalski IKS Jezioro Tarnobrzeg

8. Andrej Mantula – Białoruś
 

Turniej – OPEN DEBEL

1. Krzysztof Żyłka IKS Jezioro Tarnobrzeg/Rafał Lis Szansa Start Gdańsk

2. Vasyly Petruniv – Ukraina /Vitaliy Popok - Ukraina

3. Maciej Nalepka IKS Jezioro Tarnobrzeg/Rafał Czuper Start Białystok

4. Mariusz Czerwiński Start Radom/Tomasz Jakimczuk Start Zielona Góra

5-8.

Aleksandr Olechnowicz – Litwa/ Igor Lawrentjew – Litwa

Andrej Mantula – Białoruś/ Daniil Ustynov – Ukraina

Jiri Suchanek – Czechy/ Jiri Sucharda - Czechy

Viktor Beklemeshev – Ukraina/Roman Gulyk – Ukraina
 
Turniej – TOP KONIET

 

1. Spomenka Habetinkowa - Czechy

Sponsorzy

Nagrody rzeczowe ufundowali: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Firma APCO z Warszawy, Firma AGA Sport z Gliwic, Firma Oner Carbon z Puław, za które serdecznie dziękujemy.
 

Słowa podziękowania należą się sędziom, obsłudze technicznej, medycznej zawodów, wolontariuszom i wszystkim, którzy pomagali przy organizacji naszego turnieju i w czasie turnieju. 
Spółdzielni Socjalnej Konar za pyszne obiady.

Podziękowania dla Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Sportu i Turystyki/Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Urzędu Miasta Tarnobrzeg oraz sponsorów za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam organizację naszych zawodów.

Serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Głombowicza sprawozdawcy sportowego,  który poprowadził profesjonalnie, świetnie nasze zawody. 
Dziękujemy ekipie TVP Sport z redaktorem - Marcinem Cisowskim, którzy filmowali i rozmawiali z nami przez dwa dni (w pierwszą sobotę sierpnia, będzie można zobaczyć kilkuminutową relację w programie Pełnosprawni) oraz redaktorowi Bartłomiejowi Wisz z Radia Rzeszów za zainteresowanie naszym turniejem.
 

Nasz turniej jest doskonalą promocją Tarnobrzega, regionu, sponsorów w kraju i Europie a przede wszystkim promocją Sportu Paraolimpijskiego. 
Pozdrawiam tenisistów stołowych na wózkach, przyjaciół z Reprezentacji Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Polski i dziękuję za przyjazd i grę.

 

Trzymamy kciuki za Wasz występ w Rio w Brazylii, powodzenia.
Zapraszam z rok po raz kolejny do Tarnobrzega - Rajmund Zięba Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg, organizator zawodów.

 

Sponsorzy:
ZAKŁADY CHEMICZNE "Siarkopol" TARNOBRZEG sp. z o.o.
 
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu - Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Zakład Obrotu Towarowego “SIARKOPOL” Sp. z o.o. 
PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu  
NSG Group właściciel marki Pilkington 
Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. 
Euro-Szkoła Bis Sebastian Sadrakuła 
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział Tarnobrzeg 
BRUK-BET Sp. z o.o. z Niecieczy
Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
FENIX METALS Sp. z o.o. w Tarnobrzegu
Esculap - Sklep Medyczno – Rehabilitacyjny Magdalena Bogdan Pelc i Wspólnicy w Tarnobrzegu 
P.H.U Polkar - Karol Szczepanik 
ECO Tarnobrzeg 
AGA Sport z Gliwic
TRANS FURDYNA – Grzegorz i Katarzyna Furdyna - Wola Baranowska
Firma Budowlana „SKOBUD” w Tarnobrzegu - Stefan Skowron
Media Markt Tarnobrzeg 
FHUP Witpol Witold Drelich Jeżowe 
Cukiernia Motycze Elżbieta Witkowska z Motycze Poduchowne 
Centrum Dietetyczne Naturhouse Tarnobrzeg 
Spółdzielnia Pracy "Muszynianka" z Krynicy Zdrój
Józef Bednarz - Jeżowe 
Dachlux – Kumor Centrum Handlowo Usługowe Sp.j. Anna Kłodnicka z Jeżowego
PPHU MIWAX z Tarnobrzega Wacław Grela
Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka z Warszawy
Zakład Produkcji Wyrobów Betonowych "BETBUD" – Stale koło Tarnobrzega 
Zakład Produkcyjno - Remontowo - Usługowy Wiesław Szewczyk Łętownia
Piekarnia i Cukiernia SKALSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego

 

Hotel Magnat – Pan Marck Stawck - Jeżowe 
Zakład Handlowo – Usługowy Kazimierz Szewczyk - Jeżowe 
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec” w Tarnobrzegu
Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Drukarnia Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c.w Tarnobrzegu
F. U. Ardruk - Rafał Chamot - Jeżowe
F.H.U. Golden Global Grupa z Tarnobrzega 

Firma APCO z Warszawy pokaz sprzętu ortopedycznego dla osób niepełnosprawnych – lekkie wózki aktywne Panthera, poduszki przeciwodleżynowe ROHO, napędy do wózków, dostawki do wózków,  ogumienie.

Firma Oner Carbon z Puław pokaz lekkiego wózka do aktywnej rehabilitacji wykonany z włókna węglowego.

Patronat Medialny: 
Magazyn sportowy "Pełnosprawni" z TVP Sport, Radio Rzeszów, Radio Leliwa, ITV
WISŁA, Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Telewizja Lokalna TVL, NadWisłą24.pl

Polub nas!
Aktualności
  • Jesteśmy w finale rozgrywek ALTS obrazek
    Jesteśmy w finale rozgrywek ALTS
  • Złoto i srebro w Bratysławie obrazek
    Złoto i srebro w Bratysławie
  • Janusz Malarz wygrywa w Brzostku obrazek
    Janusz Malarz wygrywa w Brzostku
  • Kolejne sukcesy Janusza Malarza, Jakuba Łocha i Sylwi Stala  obrazek
    Kolejne sukcesy Janusza Malarza, Jakuba Łocha i Sylwi Stala
  • Sukces  w 1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Wiśle obrazek
    Sukces w 1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Wiśle
Nasi sponsorzy
Wspierający
Nasi partnerzy
Email: kontakt@ikstarnobrzeg.pl | T: +48 515 098 064
© Copyright 2011. Schoolbuzz by mokkodesign