Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się
na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

OK, zgadzam się
Św. Barbary 1, 39-400 Tarnobrzeg
+48 NoSkype515 098 064

" Sport daje możliwości do rozwoju niezależności,
pewności siebie i sprawności fizycznej "

Maciej Nalepka

Maciej Nalepka

Klasa startowa 3 - Reprezentant Polski, medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, Mistrz Polski w drużynie, w deblu i indywidualnie, wielokrotny medalista Pucharu Polski, turniejów krajowych i zagranicznych. Reprezentuje również 4 ligowy KS I Nagórzany

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski — I m.
Indywidualne Mistrzostwa Polski — I m. (debel), III m. (singiel)
Drużynowy Puchar Polski — I m. (drużyna), I m. (open wózki)
Mistrzostwa Europy — V m. (drużyna)
Międzynarodowe Mistrzostwach Węgier — III m. (drużyna)
Międzynarodowe Mistrzostwa Rumunii — II m. (singiel)
Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian, Tarnobrzeg 2011— Im. (open), II m. (drużyna), III m. (singiel)
V Turniej TOP 10- TOP Kobiet, Tarnobrzeg 2011— I m. (singiel), II m. (debel)
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch — III m. (drużyna)
2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Radomiu — III m.
2012
II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian - Tarnobrzeg 2012 — I m. (open), III m.(drużyna), IV m. (singiel)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch - Lignano Master Open - III m (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - III m (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open - III m (drużyna)
2013
Mistrzostwach Europy we Włoszech w Lignano - III m (drużyna)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski - Bielsko Biała — I m. (debel), III m. (singiel)
2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2013
III Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian - Tarnobrzeg 2013 — II m. (open), II m.(drużyna)
2013
VII Turniej TOP 10 - Tetra TOP - TOP Kobiet Tarnobrzeg 2013 — II m. (singiel)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwach Włoch - Lignano Master Open - III m. (drużyna)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - III m. (drużyna)
2014
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Raszków - III m. (singiel)
2014
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Wisła - III m. (singiel)
2014
Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2014
VIII Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg - I m. (singiel)
2014
Mistrzostwa Świata w Chinach - Pekin - II m. (drużyna)
2014
XI Międzynarodowy Turniej na wózkach w Tenisie Stołowym – Puławy - II m. (singiel)
2014
II Memoriał im. Adama Borczucha w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych – Radom - III m. (singiel)
2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Pleszew - I m. (singiel), I m. (debel)
2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m (drużyna)
2014
VIII Ogólnopolski Nocny Maraton Tenisa Stołowego im. Patryka Lebek - Częstochowa - II m. (singiel)
2015
1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach - Hodonin - I m.(singiel)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - Lasko - III m.(drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Rumunii - Romania Open 2015 - I m. (singiel), I m. (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Czech - Czechy Open 2015 — I m.(singiel), II m.(drużyna)
2015
Mistrzostwa Europy w Dani w Vejle - III m.(drużyna)
2015
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel), I m. (debel)
2016
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski — Gdańsk - I m.
2016
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open — II m. (drużyna)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - III m. (drużyna)
2016
X Turniej Zawodników na Wózkach TOP 10 - Tetra TOP - TOP Kobiet Tarnobrzeg 2016 — III m. (debel)
2016
XIII Międzynarodowy Turniej na wózkach w Tenisie Stołowym – Puławy - II m. (debel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – II m. (singiel)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach - Hodonin - I m.(drużyna)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch - Lignano Master Open 2017 - I m. (drużyna)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Rumuni - Romania International Table Tennis Open - I m.(drużyna), III m. (singiel)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 14th Slovenia Open - II m. (drużyna)
2017
XI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2017 - II m. (open), II m. (debel)
2017
Mistrzostwa Europy w Słowenii w Lasko - EPINT 2017 - 5-8 m. (singiel), 5-6 m. (drużyna)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel), I m. (debel)
Krzysztof Żyłka

Krzysztof Żyłka

Klasa startowa 4 - Reprezentant Polski, medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, Mistrz Polski w drużynie, w deblu i indywidualnie, wielokrotny medalista Pucharu Polski, turniejów krajowych i zagranicznych. Reprezentuje również 4 ligowy KS I Nagórzany.

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski — I m.
Indywidualne Mistrzostwa Polski — I m. (debel), II m. (singiel), III m. (mikst)
Drużynowy Puchar Polski — I m. (drużyna)
Mistrzostwa Europy — V m. (drużyna)
Międzynarodowe Mistrzostwach Węgier — III m. (drużyna)
Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian, Tarnobrzeg 2011— IIm. (open), II m. (drużyna), II m. (singiel)
V Turniej TOP 10 - TOP Kobiet, Tarnobrzeg 2011— II m. (singiel), II m. (debel)
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch — III m. (drużyna)
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Rumunii - II m.(singiel), II m.(drużyna)
2012
II Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian - Tarnobrzeg 2012 — I m. (singiel), IIm. (open), III m. (drużyna)
2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Radomiu — III m.
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch - Lignano Master Open - III m (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - III m (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open - III m (drużyna)
2013
Mistrzostwach Europy we Włoszech w Lignano - III m (drużyna)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski - Bielsko Biała — I m. (debel), II m. (singiel), II m (mikst)
2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2013
III Międzynarodowy Drużynowy Turniej Słowian - Tarnobrzeg 2013 — I m. (open), II m.(drużyna)
2013
VII Turniej TOP 10 - Tetra TOP - TOP Kobiet Tarnobrzeg 2013 — I m. (singiel)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwach Włoch - Lignano Master Open - III m. (drużyna)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - III m. (singiel), III m. (drużyna)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open — III m. (singiel)
2014
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Raszków - I m. (singiel)
2014
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Wisła - II m. (singiel)
2014
Mistrzostwa Świata w Chinach - Pekin - II m. (drużyna)
2014
XI Międzynarodowy Turniej na wózkach w Tenisie Stołowym – Puławy - I m. (singiel)
2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Pleszew - III m. (singiel), I m. (debel), I m (mikst)
2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - Lasko - III m. (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Czech - Czechy Open 2015 — II m. (singiel), I m. (drużyna)
2015
Mistrzostwa Europy w Dani w Vejle - III m.(drużyna)
2015
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2015
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m. (drużyna)
2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel), III m. (debel)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel), II m. (debel)
2016
1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach - Hodonin - III m.(singiel), II m.(debel)
2016
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - Lasko - I m.(drużyna)
2016
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open — II m. (singiel), II m. (drużyna)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2016
X Turniej Zawodników na Wózkach TOP 10 - Tetra TOP - TOP Kobiet Tarnobrzeg 2016 — I m. (open), I m. (debel), II m. (singel)
2016
XIII Międzynarodowy Turniej na wózkach w Tenisie Stołowym – Puławy - II m. (singiel), I m. (open), I m. (debel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 14th Slovenia Open - III m. (drużyna)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec - Bayreuth Open - 5-8 m. (singiel)
2017
XI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2017 - I m. (open), I m. (debel), II m.(singiel)
2017
XIV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach - Puławy – I m. (singiel)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Czech - Czech Open, Ostrawa - I m. (drużyna), II m. (singiel)
2017
Mistrzostwa Europy w Słowenii w Lasko - EPINT 2017 - III m. (drużyna), 5-8 m. (singiel)
2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Belgi - Belgian Open, Sint-Niklaas - I m. (drużyna), II m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel), II m. (debel)
Dawid Sowa

Dawid Sowa

Klasa startowa 9 - Reprezentant Polski, medalista Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski. Obecnie reprezentuje również 3 ligowy GMKS Strzelec II Frysztak

2013
Memoriał im. Adama Borczucha w Radomiu - I.m (singiel), II.m (open)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski — V - VIII m. (singiel), V - VIII m. (debel)
2014
Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg 2014 - I m. (drużyna)
2014
Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Sulęczyn/ Ostrów Mausz - I m. (singiel)
2014
XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego - Żywiec - III m. (singiel)
2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Pleszew - III m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m. (drużyna)
2016
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel), III m. (mikst)
2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - 5-8 m. (singiel)
Karolina Pęk

Karolina Pęk

Klasa startowa 9 - (była zawodniczka) wychowanka naszego klubu, Reprezentantka Polski, złota medalistka w drużynie i brązowa indywidualnie w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio 2016, brązowa medalistka z Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie 2012, Wicemistrzyni Europy z Chorwacji, brązowa medalistka Mistrzostw Europy we Włoszech, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, turniejów krajowych i międzynarodowych

2011
Mistrzostwa Europy — II m. (drużyna)
Drużynowe Mistrzostwa Polski — I m.
Indywidualne Mistrzostwa Polski — II m. (singiel)
Drużynowy Puchar Polski — I m. (drużyna), I m. (open kobiet)
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch — III m. (singiel)
Międzynarodowe Mistrzostwa Holandii — III m. (singiel)
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji — II m. (singiel)
Międzynarodowych Mistrzostwa Rumunii — I m. (drużyna), II m. (singiel)
Międzynarodowych Mistrzostwa Czech — I m. (drużyna)
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch - II m. (drużyna)
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów - I m. (singiel), I m. (debel), I m. (mikst)
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów - I m. (singiel)
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - I m.(drużyna), III m. (singiel)
2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Radomiu — III m.
2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Rumunii - I m.(singiel), II m.(drużyna)
2012
Igrzyska Paraolimpijskie Londyn 2012 - III m. (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch - Lignano Master Open - III m (drużyna)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - II m (drużyna), III m (singiel)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open - I m (singiel)
2013
Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec - Bayreuth Open - I m (singiel), III m (drużyna)
2013
Mistrzostwach Europy we Włoszech w Lignano - III m (singiel)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski - Bielsko Biała — I m. (singiel), I m. (mikst)
2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2013
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów - I m. (singiel), I m. (debel), I m. (mikst)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwach Włoch - Lignano Master Open - II m. (singiel), II m. (drużyna)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - I m. (singiel), II m. (drużyna)
2014
Międzynarodowe Mistrzostwach Argentyny - Copa Tango XII Buenos Aires - I m. (singiel), I m. (drużyna)
2014
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Raszków - I m. (singiel)
2014
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Wisła - I m. (singiel)
2014
Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2014
III Grand Prix Podkarpacia Juniorów w Tenisie Stołowym Nowa Sarzyna - III m. (singiel)
2014
III Grand Prix Podkarpacia Juniorów w Tenisie Stołowym - Nowa Sarzyna - III m. (singiel)
2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Pleszew - I m. (singiel), III m. (mikst)
2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m (drużyna)
2014
Mistrzostwa Świata w Chinach - Pekin - II m. (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec - Bayreuth Open - III m. (singiel), II m. (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii - 8th Slovenia Open - Lasko - I m. (singiel), I m. (drużyna)
2015
Międzynarodowe Mistrzostwa Czech - Czechy Open 2015 — I m. (singiel), I m. (drużyna)
2015
Mistrzostwa Europy w Dani w Vejle - I m. (drużyna), II m. (singiel)
2015
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel), I m. (mikst)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel), I m. (debel), I m. (mikst)
2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski — Gdańsk - I m.
2016
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji - Slovakia Open — II m. (singiel)
2016
Igrzyska Paraolimpijskie Rio de Janeiro 2016 - I m. (drużyna), III m. (singiel)
Monika Dobko

Monika Dobko

Klasa startowa 11 - Reprezentantka Polski, medalistka Indywidualnych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy 2013, Mistrzostw Świata 2014

2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - III m. (drużyna)
Polub nas!
Aktualności
  • Wesołych Świąt  obrazek
    Wesołych Świąt
  • Janusz Malarz trzeci w 4. Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka obrazek
    Janusz Malarz trzeci w 4. Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka
  • Walne Zebranie  obrazek
    Walne Zebranie
  • Świetny występ w Indywidualnych Mistrzostwach Polski obrazek
    Świetny występ w Indywidualnych Mistrzostwach Polski
  • Złoty i srebrny medal Krzysztofa Żyłki w Belgian Open 2017  obrazek
    Złoty i srebrny medal Krzysztofa Żyłki w Belgian Open 2017
Nasi sponsorzy
Wspierający
Nasi partnerzy
Email: kontakt@ikstarnobrzeg.pl | T: +48 515 098 064
© Copyright 2011. Schoolbuzz by mokkodesign