Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się
na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

OK, zgadzam się
Św. Barbary 1, 39-400 Tarnobrzeg
+48 NoSkype515 098 064

" Sport daje możliwości do rozwoju niezależności,
pewności siebie i sprawności fizycznej "

Paweł Mazuryk

Paweł Mazuryk

Klasa startowa 8 - wielokrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, Drużynowych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski — I m. (debel), III m. (singiel)
2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Radomiu — III m.
2012
Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Sulęczynie 2012 — I m. (singiel), I m. (debel),
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski — I m. (mikst), IV m. (singiel)
2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2014
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych - Raszków - II m. (singiel)
2014
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gołuchów - I m. (singiel)
2014
Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Pleszew - III m. (mikst)
2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m.
2015
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m. (drużyna)
2015
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel), I m. (debel), I m. (mikst)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (mikst), III m. (singiel), III m. (debel)
2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski — Gdańsk - I m.
2016
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2016
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2016
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – II m. (singiel)
2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Sulęczynie — I m. (singiel), I m. (drużyna)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel), 5-8 m. (debel)
Mariusz Matejek

Mariusz Matejek

Klasa startowa 9 - wielokrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, Drużynowych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski — I m. (debel), III m. (singiel)
2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Radomiu — III m.
2012
Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Sulęczynie 2012 — I m. (debel), III m. (singiel)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski — IV m. (singiel)
2013
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Drzonkowie — II m.
2015
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2015
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych - Drzonków - II m. (drużyna)
2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (debel)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (debel)
2016
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2016
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - I m. (drużyna)
2016
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych — Gdańsk - I m
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – V m. (singiel)
2017
Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Sulęczynie — I m. (singiel), I m. (drużyna)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel), 5-8 m. (debel)
Paweł Włodyka

Paweł Włodyka

klasa startowa 10 - medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, Drużynowych Mistrzostw Polski, występował KS Pegaz Łańcut. Obecnie reprezentuje również II ligowy STS Orlicz 1924 Suchedniów

2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski — Gdańsk - I m.
2016
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2016
IV Memoriał im. Adama Borczucha w Radomiu - I.m (singiel)
2016
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – II m. (singiel)
2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
V Memoriał im. Adama Borczucha w Radomiu - I.m (singiel), I.m (open)
2017
III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel), II m. (mikst), III m. (debel)
Jerzy Zajdel

Jerzy Zajdel

Klasa startowa 11 - występował w klubach: Karpaty Krosno, Glinik Gorlice, Wanda Kraków, Nowa Huta Kraków, Siarka Tarnobrzeg, Naprzód Rytułowy oraz 7 sezonów w II lidze niemieckiej w klubie TTC. SG. SELM-Verbandliga. Obecnie reprezentuje również 5 ligowy UKS Tornado Wrocanka

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel), III m. (debel), III m. (mikst)
2016
III Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - I m. (singiel)
2016
I Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - III m. (drużyna)
2016
IV Memoriał im. Adama Borczucha w Radomiu - I.m (singiel)
2016
II Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – Gdańsk - II m. (singiel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – I m. (singiel)
2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk - III m. (singiel), III m. (mikst), III m. (debel)
Antoni Biedziuk

Antoni Biedziuk

klasa startowa 10 - występował w klubach: „Wielim” Szczecinek, „Czarni” Czarne, „Alfa Plus” Szczecinek (II liga), wielokrotny medalista i Mistrz Polski różnych resortów, zwycięzca ok. 400 turniejów w kraju i zagranicą, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy Weteranów w Libercu

2017
II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – III m. (singiel)
2017
I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych - Gdańsk – V m. (singiel)
Łukasz Delekta

Łukasz Delekta

Klasa startowa 8 - uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski — V - VIII m. (debel)
2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg - III m. (drużyna)
Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

Klasa startowa 6

2004
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego — I m. (singiel)
2011
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Radnej Gminy Kunów — I m. (singiel)
2013
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — I m. (singiel)
2014
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — I m. (singiel)
Wiesław Byczek

Wiesław Byczek

Klasa startowa 6

2011
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — I m. (singiel)
2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski — V - VIII m. (singiel)
Piotr Mikiera

Piotr Mikiera

Klasa startowa 10

Polub nas!
Aktualności
  • Wesołych Świąt  obrazek
    Wesołych Świąt
  • Janusz Malarz trzeci w 4. Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka obrazek
    Janusz Malarz trzeci w 4. Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka
  • Walne Zebranie  obrazek
    Walne Zebranie
  • Świetny występ w Indywidualnych Mistrzostwach Polski obrazek
    Świetny występ w Indywidualnych Mistrzostwach Polski
  • Złoty i srebrny medal Krzysztofa Żyłki w Belgian Open 2017  obrazek
    Złoty i srebrny medal Krzysztofa Żyłki w Belgian Open 2017
Nasi sponsorzy
Wspierający
Nasi partnerzy
Email: kontakt@ikstarnobrzeg.pl | T: +48 515 098 064
© Copyright 2011. Schoolbuzz by mokkodesign