Obecni Zawodnicy

Mateusz W
Mateusz Walski
3a
Piotr Sokalski
5a
Janusz Chamot
14a
Maciej Nalepka
12a
Emilia Kotarska
4a
MATEUSZ ROGOWSKI
10a
Paweł Mazuryk
8a
Łukasz Delekta
9a
Mariusz Matejek
7a
Antoni Biedziuk
11a
Dawid Sowa
6a
Paweł Włodyka
2a
Paweł Demkowicz
13a
KRZYSZTOF WAŁDOCH
Malarz 2
Janusz Malarz
Sylwia
Sylwia Stala
kuba 3
Jakub Łoch
Stala K
KRZYSZTOF STALA
G Jeż 1
Grzegorz Jeż
IMG_0127
Rajmund Zięba
P1170653
MICHAŁ PIEKARCZYK
Maciej Nalepka

MACIEJ NALEPKA

KLASA: 3 międzynarodowa, Reprezentant Polski na wózku

W KLUBIE OD: 2006

RANKING ŚWIATOWY: 9

RANKING EUROPEJSKI: 5

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Rozena 1,9 mm / Butterfly Rozena 1,9 mm

ZAINTERESOWANIA: Zwierzęta, kuchnia, podróże

 

OSIĄGNIĘCIA:

30 medali imprez międzynarodowych

2022
ITTF Slovenia Para Open 2022, Lasko (Słowenia) – srebrny medal singiel w kl. 3

2021
Igrzyska Paraolimpijskie Tokio (Japonia) – przeniesione  z 2020 –  awans
turniej indywidualny – 9 miejsce w kl. 3
turniej drużynowy – 5 miejsce w kl. 4-5

2020
1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach, Hodonin (CZE) – 4 miejsce drużynowo i 5 miejsce indywidualnie
Pro – Tour  Para Polish Open 2020. Władysławowo (POL) – srebrny medal singiel w kl. 3
Pro – Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2020, Platja D’Aro (ESP)  – srebrny medal drużynowo w kl. 3-4 i brązowy indywidualnie w kl. 3)

2019
Pro – Tour  Para Para China Open 2019, Hangzhou (CHN) – brązowy medal drużynowo w kl. 3
ITTF Para European Championships2019, Helsingborg (SWE) – 5-8 miejsce drużynowo w kl. 3
Pro – Tour PTT Czech Open 2019, Ostrawa (CZE) – srebrny medal drużynowo w kl. 3
Pro – Tour  Para Polish Open 2019. Władysławowo (POL) – brązowy medal drużynowo w kl. 3, 5-8 miejsce singiel w kl. 3
Pro – Tour Para Slovenia Open 2019, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 3

2018
Mistrzostwa Świata PTT World Championships, Lasko/Celje (SLO) – 5-8 miejsce singiel w kl. 3
15th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 3
Slovakia Open, Bratislava (SVK) –  srebrny medal drużynowo w kl. 3

2017
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 3, brązowy medal drużynowo w kl. 3 – 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4
14th Slovenian Open, Lasko (SLO) – srebrny medal drużynowo w kl. 3
World Team Championships, Bratislava (SVK) – 8 miejsce drużynowo kl. 3

2016
Igrzyska Paraolimpijskie, Rio de Janerio 2016 – awans i debiut
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal drużynowo w kl. 3

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4 – 5
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 3, srebrny medal drużynowo w kl. 3
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – brązowy medal drużynowo w kl. 3

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
8th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
8th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2012
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 3 – 5
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

 

23 medale z imprez krajowych

sezon 2021/2022
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — złoty medal drużynowo kl. 1-4

sezon 2019/2020
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u, Tarnobrzeg – srebrny medal kl. 1-5 na wózkach
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – srebrny medal (singiel) kl. 3

2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel), srebrny (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – złoty medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), złoty (debel)

2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal drużynowo

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (debel), złoty medal (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (debel), brązowy (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel)

Krzysztof Żyłka

KRZYSZTOF ŻYŁKA

KLASA: 4 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2006

RANKING ŚWIATOWY: 9

RANKING EUROPEJSKI: 4

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 80, 1,9 mm / Butterfly Tenergy 80, 1,9 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, koncerty, gra na gitarze elektrycznej, film

 

OSIĄGNIĘCIA:

34 medale imprez międzynarodowych

2021
Igrzyska Paraolimpijskie Tokio (Japonia)- przeniesione  z 2020 –  awans
turniej indywidualny – 5 miejsce w kl. 4
turniej drużynowy – 5 miejsce w kl. 4-5

2019
Pro – Tour  Para Para China Open 2019, Hangzhou (CHN) – złoty medal drużynowo w kl. 4
ITTF Para European Championships2019, Helsingborg (SWE) – srebrny medal drużynowo, brązowy indywidualnie
Pro – Tour  Para Polish Open 2019. Władysławowo – złoty medal drużynowo w kl. 4, brązowy medal indywidualnie w kl. 4
Pro – Tour Para Slovenia Open 2019, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Para TT Lignano Open 2019, Lignano (ITA) – brązowy medal indywidualnie w kl. 4, brązowy medal drużynowo w kl. 4

2018
Mistrzostwa Świata PTT World Championships, Lasko/Celje (SLO) – 9-12 miejsce singiel w kl. 4
15th Slovenian Open, Lasko (SLO) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – złoty medal drużynowo w kl. 4

2017
Belgian Open, Sint-Niklaas (BEL) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4-5
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
14th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
European Championships 2017, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4,  5-8 miejsce indywidualnie w kl. 4

2016
Igrzyska Paraolimpijskie, Rio de Janerio 2016 – awans i debiut
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
13th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
China Open, Beijing (CHN) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4-5

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Czech Open, Ostrawa (CZE) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 4
11th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal indywidualnie w kl. 4, brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal indywidualnie w kl. 4

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
10th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2012
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

 

39 medale imprez krajowych

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – złoty medal (singiel) kl. 4, złoty medal (debel) kl. 2-5
XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 1 miejsce (singiel) kl. 4, 1 miejsce (drużyna), 3 miejsce (open)

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel), złoty (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 1-5 łączona

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  srebrny medal  (singiel) kl. 4
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u, Tarnobrzeg – złoty medal kl. 1-5 na wózkach
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel) kl. 4
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel), złoty (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – złoty medal (debel), srebrny (singiel), brązowy (mikst)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), srebrny (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), srebrny (debel)

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny (singiel), brązowy (debel)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (debel), złoty medal (mikst), brązowy (singiel),
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (debel), srebrny (singiel), srebrny (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), srebrny (singiel), brązowy (mikst)

Janusz Chamot

JANUSZ CHAMOT

KLASA: 3 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm / Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm

ZAINTERESOWANIA: Sporty lotnicze, paralotnia, oglądanie filmów, czytanie książek, oglądanie sportu w TV


OSIĄGNIĘCIA:

1 medal imprez międzynarodowych

2020
1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach, Hodonin (Czech Republic) – 4 miejsce drużynowo

2019
Pro – Tour PTT Czech Open 2019, Ostrawa (CZE) – srebrny medal drużynowo w kl. 3

25 medali imprez krajowych

sezon 2022
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel) kl. 3
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — złoty medal drużynowo kl. 1-4

sezon 2021
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  brązowy medal  (singiel) kl. 3
II Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego, Tarnobrzeg – brązowy medal kl. 1-5 na wózkach
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – 5 miejsce singiel kl. 2-3
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – złoty medal (singiel) kl. 3
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 2-5 łączona
XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 2 miejsce (singiel) kl. 3

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel),  brązowy (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 1-5 łączona
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 2-3 łączona

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  brązowy medal  (singiel) kl. 3
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u, Tarnobrzeg – brązowy medal kl. 1-5 na wózkach
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 3
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel),  srebrny (mikst)
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – 6 miejsce (drużyna)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (mikst)

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (mikst)

Piotr Sokalski

PIOTR SOKALSKI

KLASA: 2

W KLUBIE OD: 2004

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Donic Bluefire M3, 1.8 mm / Donic Bluefire JP 03, 1.8 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja, majsterkowanie, muzyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2022
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel) kl. 1-2
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — brązowy medal drużynowo kl. 1-4

2021
2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk — srebrny medal kl. 1-2
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – brązowy medal (singiel) kl. 1-2
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 2-5 łączona

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  srebrny medal (singiel) kl. 1-2
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 2-3  łączona

2019
XVI Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy – 1 miejsce singiel, 2 miejsce OPEN
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  5 miejsce (singiel) kl. 1-2
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 1-2
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  brązowy (singiel)
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – 6 miejsce (drużyna)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – brązowy medal (singiel)

Paweł Mazuryk

PAWEŁ MAZURYK

KLASA: 8

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Donic Bluefire M3 2.0 mm / Andro Blowfish 2.0 mm

ZAINTERESOWANIA: Film, sport, zajęcia z tenisa stołowego z dziećmi

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2021/22
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (mikst), srebrny (singiel), srebrny (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  srebrny medal (singiel) kl. 8
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  złoty medal  (singiel) kl. 8
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal  (singiel) kl. 8

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – brązowy medal kl. 8
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła – srebrny medal kl. 9-10 łączona

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (mikst), 5-8 miejsce (singiel) kl. 8, 5-8 miejsce (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  złoty medal (singiel) kl. 8
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal kl. 9-10 łączona
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel) kl. 8

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel) kl. 8
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – brązowy medal (singiel) kl. 8
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 8
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  brązowy (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), 5-8 miejsce (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (mikst), brązowy (singiel), brązowy (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  złoty medal (debel), złoty (mikst), brązowy (singiel)

2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (mikst)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (mikst), 4 miejsce (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel),

Mariusz Matejek

MARIUSZ MATEJEK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05 FX 2,0 mm / Butterfly Tenergy 05 FX 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, film, podróże

 

OSIĄGNIĘCIA:

2021
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła – srebrny medal kl. 9-10 łączona

sezon 2020
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  brązowy medal (singiel) kl. 9
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal kl. 9-10 łączona
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  5-6 miejsce (singiel) kl. 9
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – miejsce 5-6 (singiel) kl. 9

sezon 2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  5-8 miejsce (singiel) kl. 9
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal (singiel) kl. 9
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (singiel) kl. 9
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  5-8 miejsce (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – 5-8 miejsce (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), 5-8 miejsce (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  złoty medal (debel)

2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — 4 miejsce (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel),

Dawid Sowa

DAWID SOWA

KLASA: 9 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2013 (w rozgrywkach 4 Ligi reprezentuje KU AZS IV Politechnika Rzeszów)

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Andro Rasant Turbo 2.1 mm / Andro Rasant Turbo 2.1 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, muzyka niezależna, podróże, giełda

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2021/22
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (debel) kl. 6-10, 5-8 miejsce (singiel) kl. 9
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — srebrny medal drużynowo kl. 9-10
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  brązowy medal  (singiel) kl. 9
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – srebrny medal  (singiel) kl. 9

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – złoty medal kl. 9

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków –  5-8 miejsce (singiel) kl. 9, 5-8 miejsce (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 9-10 łączona
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – miejsce 7-8 (singiel) kl. 9

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel) kl. 9
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u, Tarnobrzeg – złoty medal kat. 21 – 40 lat, złoty medal kl. 6-11
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel) kl. 9

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  brązowy (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 5-8 miejsce (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 1 miejsce (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel), 3 miejsce (mikst)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – I m. (singiel)

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – 2 miejsce (drużyna)
3 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gdańsk – 2 miejsce. (singiel)
2 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – 3 miejsce (singiel)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała – 5-8 miejsce (singiel), 5-8 miejsce (debel)

Paweł Włodyka

PAWEŁ WŁODYKA

KLASA: 10 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2016
( również w rozgrywkach Lotto Superliga mężczyzn reprezentuje KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów)

RANKING ŚWIATOWY: 22

RANKING EUROPEJSKI: 11

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Nittaku Best Anti, 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, spacery z psem

 

OSIĄGNIĘCIA:

4 medale imprez międzynarodowych

2022
Pro – Tour ITTF Czech Para Open 2022 – brązowy medal w singlu kl. 10
Pro – Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2022, Platja d’Aro Hiszpania (ESP) – brązowy medal w singlu kl. 10 i 5-8 miejsce w deblu

2021
Pro – Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021, Platja d’Aro Hiszpania (ESP) – złoty medal drużynowo w kl. 10, srebrny medal indywidualnie kl. 10
Pro – Tour SQY PARA TT French Open 2021, Voisins les Bretonneux Francja – złoty medal drużynowo w kl. 10, brązowy medal indywidualnie kl. 10

26 medali imprez krajowych

sezon 2021/22
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel) kl. 10
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — srebrny medal drużynowo kl. 9-10
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  srebrny medal  (singiel) kl. 10
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal  (singiel) kl. 10

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – złoty medal kl. 10, brązowy (debel) kl. 7-10
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła – złoty medal kl. 9-10 łączona

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – srebrny medal (singiel), brązowy (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 9-10 łączona
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel) kl. 10
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel) kl. 10

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel) kl. 10
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – srebrny medal (singiel) kl. 10
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  srebrny (singiel), srebrny medal (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny medal (singiel), brązowy (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), srebrny (mikst), brązowy (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

Antoni Biedziuk

ANTONI BIEDZIUK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2017

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05 FX max / Butterfly Tenergy 05 FX max

ZAINTERESOWANIA: Sport, film, informatyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2021/22
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel) kl. 9
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — srebrny medal drużynowo kl. 9-10
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  brązowy medal (singiel) kl. 8
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  brązowy medal (singiel) kl. 9

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – srebrny medal kl. 9
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła – złoty medal kl. 9-10 łączona

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków –  5-8 miejsce (singiel) kl. 9, 5-8 miejsce (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  brązowy medal (singiel) kl. 9
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  5-8 miejsce (singiel) kl. 9

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  5-8 miejsce (singiel) kl. 9
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal (singiel) kl. 9
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – srebrny medal (singiel) kl. 9

2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  5-8 miejsce (singiel), 5-8 miejsce (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – 5-8 miejsce (singiel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Poczesna koło Częstochowy – złoty medal (singiel)

2017
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk – srebrny medal (singiel)

Jakub Łoch

JAKUB ŁOCH

KATEGORIA: Senior

W KLUBIE OD: 2010 (wychowanek klubu)

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 80 FX 2.1 mm / Butterfly Tenergy 80 FX 2.1 mm

ZAINTERESOWANIA: BMX, muzyka, poker

 

OSIĄGNIĘCIA:

2019
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – Mistrzostwo Ligii (drużyna)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – brązowy medal (singel)

2018
1 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
2 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
3 Grand Prix Amatorów, Janik – złoty medal (singel)
4 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Częstochowa kat. do 35 lat – srebrny medal (singel)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – złoty medal (singel)
Najlepszy zawodnik Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018 – srebrny medal (drużyna)
Ranking Amatorów w Świętokrzyskim sezon 2017/2018 – 1 miejsce (singiel)
9 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
5 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singiel)
7 Grand Prix Amatorów, Kunów – srebrny medal (singiel)
6 Grand Prix Amatorów, Mirzec – złoty medal (singiel)
5 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singiel)
1 Otwarte Grand Prix Podkarpacia Amatorów, Żyraków – srebrny medal (singiel)

2017
4 Grand Prix Amatorów, Mirzec – złoty medal (singel)
3 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
2 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
1 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Częstochowa kat. do 35 lat – brązowy medal (singel)
Ranking Amatorów w Świętokrzyskim sezon 2016/2017 – 1 miejsce (singiel)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – złoty medal (singel)
Najlepszy zawodnik Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2016/2017

Jerzy Zajdel

JERZY ZAJDEL

KLASA: 11

W KLUBIE OD: 2016

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Tibhar Evolution FXS max / Tibhar Evolution FXS max

ZAINTERESOWANIA: Sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  brązowy (singiel), brązowy (debel)

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny (debel), brązowy (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)

Janusz Malarz

JANUSZ MALARZ

KATEGORIA: Weteran 80

W KLUBIE OD: 2013

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Tibhar Nimbus Sound 2.0 mm / Tibhar Nimbus Sound 2.0

ZAINTERESOWANIA: Działka, sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2022
5. Grand Prix Polski Weteranów, Zielona Góra, – brązowy medal (singiel)
2. Otwartego Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna –  złoty medal (singiel)

2021
4. Grand Prix Polski Weteranów – Węgierska Górka – 7 miejsce (singiel)
3. Grand Prix Polski Weteranów, Maków – brązowy medal (singiel)
2. Grand Prix Polski Weteranów, Gliwice – brązowy medal (singiel)
1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – złoty medal (singiel)
1. Grand Prix Polski Weteranów, Międzyzdroje – brązowy medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Gliwice 2020/2021 – kat. od 80 lat – srebrny medal (debel), brązowy medal (singiel)
5. Grand Prix Polski Weteranów, Bilcza – złoty medal (singiel)
4. Grand Prix Polski Weteranów, Gliwice – brązowy medal (singiel)

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Bilcza 2019/2020 – kat. 75-79 lat – złoty medal (debel), 7-9 miejsce (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna –  kat. 70 lat i starsi – srebrny medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Weteranów, Gdańsk, – kat. od 80 lat – 5-6 miejsce
3 Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka – kat. od 80 lat – srebrny medal (singiel)

2019
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – Mistrzostwo Ligii (drużyna)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Jastrzębie-Zdrój 2018/2019 – brązowy medal (debel), 7 m. (singiel)
Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów sezon 2018/2019 – 3 miejsce
5. Grand Prix Polski Weteranów, Ostróda – 5 m. (singiel)
6. Grand Prix Polski Weteranów, Łomża – 5 m. (singiel)
7 Grand Prix Polski Weteranów, Kwidzyn – złoty medal (singiel)
8 Grand Prix Polski Weteranów, Radom – 5 m. (singiel)
9. Grand Prix Polski Weteranów, Kraków – srebrny medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Ustrzyki Dolne – brązowy medal (singiel)
6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów Tenisa Stołowego w Tenisie Stołowym, Tuchów – srebrny medal (singiel)
3 Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Kańczuga sezon 2018/19 – brązowy medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Ustrzyki Dolne sezon 2018/19 – srebrny medal (singiel)

2018
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018 – Wicemistrzostwo Ligii (drużyna)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Kańczuga – złoty medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Iława 2017/2018 – złoty medal (debel), brązowy (singiel)
Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów – Sezon 2017/2018 – 2 m. (singiel)
9 Grand Prix Polski Weteranów, Wałbrzych sezon 2017/18 – srebrny medal (singiel)
8 Grand Prix Polski Weteranów, Radom sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
7 Grand Prix Polski Weteranów, Sandomierz sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
5 Grand Prix Polski Weteranów, Ostróda sezon 2017/18 – srebrny medal (singiel)
2 Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – brązowy medal (singiel)

2017
Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka sezon 2017/18 – brązowy medal(singiel)
1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – brązowy medal (singiel)
2. Grand Prix Polski Weteranów, Krapkowice sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
1. Grand Prix Polski Weteranów, Przeworsk sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Rzeszów – brązowy medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Wałbrzych – brązowy medal (singiel), brązowy (debel)
Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów – Sezon 2016/2017 – 4 miejsce (singiel)
9. Grand Prix Polski Weteranów, Łomża – srebrny medal (singiel)
7. Grand Prix Polski Weteranów, Warszawa – srebrny medal (singiel)
5. Grand Prix Polski Weteranów, Krapkowice – srebrny medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia – Rzeszów – złoty medal (singel)

2016
4 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Brzostek – złoty medal (singiel)
Mistrzostwa Polski Weteranów – Wałbrzych – srebrny medal(debel)
Klasyfikacja generalna Grand Prix Weteranów – sezon 2015/2016 – II m. (singel)
8 Grand Prix Polski Weteranów – Łomża – brązowy medal (singiel)
7 Grand Prix Polski Weteranów – Nowa Ruda – brązowy medal (singiel)
5 Grand Prix Polski Weteranów – Jastrzębie Zdrój – srebrny medal (singiel)

2015
2 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Brzostek – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Kańczuga – złoty medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski – Iława – brązowy medal (debel)
8 Grand Prix Polski Weteranów – Radom – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Weteranów – Lidzbark Warmiński – srebrny medal (singiel)

Łukasz Delekta

ŁUKASZ DELEKTA

KLASA: 8

W KLUBIE OD: 2012

RĘKA GRAJĄCA: Leworęczny

SPRZĘT: Donic Acuda S2  2.0 mm / Donic Bluefire JP 03 2.0 mm

ZAINTERESOWANIA: Piłka nożna, dobry film, psychologia, bilard

 

OSIĄGNIĘCIA:
2021
II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – złoty medal kl. 6-8 (singiel)
2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk – 9 miejsce kl. 8 (singiel)

2020
I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u – brązowy medal kl. 6-11 (singiel)

2019
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – 6 miejsce (drużyna)

2018
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018 – Wicemistrzostwo Ligii (drużyna)

2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg – 3 miejsce (drużyna)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — 5 – 8 miejsce (debel)

Sylwia Stala

SYLWIA STALA

KLASA: Młodzik

W KLUBIE OD: 2016

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Yasaka Anti Power 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, gra w tenisa stołowego, gra w siatkówkę, jazda na rowerze, internet

 

OSIĄGNIĘCIA:

2020
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, Jedlińsk – złoty medal singiel
3 Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego, Bilcza – złoty medal kat. Open Kobiet
2 Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego, Ożarów – złoty medal kat. Open Kobiet
1 Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego, Bilcza – złoty medal kat. Open Kobiet
Narodowy Dzień Tenisa Stołowego 2020, Bilcza – złoty medal kat. Open Kobiet i brązowy medal drużyna
III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS, Kraśnik – srebrny medal kat. Kadet
Festiwal tenisa stołowego „od Skrzata do Mistrza Świata”, Kielce – złoty medal kat. Kadet.
Otwarty Turniej „Od Skrzata do Weterana – tenis stołowy dla każdego”, Kunów – złoty medal kat. Kadetka i kat. Juniorka
Otwarty Turniej „Od Skrzata do Weterana – tenis stołowy dla każdego”, Bilcza – srebrny medal kat. Senior Kobiet
IV Puchar Gór Świętokrzyskich w Tenisie Stołowym, Bilcza – srebrny medal kat. Open Kobiet
IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu, Kraśnik – brązowy medal drużyna
X Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego – złoty medal debel
XI Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach Szkół Podstawowych (2007 i młodsi, 2005-2006) i Szkół Średnich – złoty medal kat. 2005-2006
I Otwarte Mistrzostwa Kunowa w Tenisie Stołowym – złoty medal Open kobiet

2019
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u – złoty medal kl. do 20 lat (singiel)
IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego, Kraśnik – brązowy medal kat. kadet
I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, Leżajsk – złoty medal
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – srebrny medal (singel)
25. Plebiscyt Sportowy Echa Dnia, zwycięża kat. największy talent 2018 w powiecie tarnobrzeskim
II Święta Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów, kat. OPEN Kobiet – 1 miejsce
3 Grand Prix Podkarpacia Kadetów, Nowa Sarzyna  – 2 miejsce
3 Grand Prix Podkarpacia Młodzików, Nowa Sarzyna  – 1 miejsce
2. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Amatorów pamięci Marcina Przydzielskiego, Żyraków,
kat. do 13 lat – 1 miejsce
3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów, Nowa Sarzyna  – 3 miejsce

2018
IX Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, kat. Open kobiet – złoty medal
Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, kat. 2006 i młodsi – złoty medal
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych MASTERS, Warszawa – złoty medal
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych, Grodzisk Mazowiecki – złoty medal
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych, Radom – złoty medal

Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
sezon 2018/19
6 miejsce z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
ranking indywidualny 1 miejsce
sezon 2017/18
7 miejsce z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
ranking indywidualny 13 miejsce
sezon 2016/17
7 miejsce z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
ranking indywidualny 21 miejsce

Emilia Kotarska

EMILIA KOTARSKA

KLASA: 3

W KLUBIE OD: 2007

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Donic Bluefire JP 03, 1,8 mm / Donic Piranja Formula Tec 1,2 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, medycyna, filatelistyka, lubi gotować, szczególnie kuchnię włoską i francuską

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2019/2020
XVI Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy – 1 miejsce singiel, 4 miejsce OPEN
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel) kl. 2-5
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – złoty medal (singiel) kl. 3-5

2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  srebrny (singiel), srebrny medal (mikst)

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny (singiel), brązowy medal (mikst)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – srebrny medal (mikst), 4 miejsce (singiel)

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Cetniewo – brązowy medal (mikst)

2010
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Żerków – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2009
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Kalisz – brązowy medal (mikst),

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – złoty medal (mikst), 4 miejsce (singiel)
Indywidualny i Drużynowy Puchar Polski, Kalisz – srebrny medal (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – złoty medal (mikst)

2007-2018
Zdobywała medale na turniejach krajowych w Puławach i Tarnobrzegu

Mateusz Walski

MATEUSZ WALSKI

KLASA: 1

W KLUBIE OD: 2009

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Andro Hexer Powersponge, 1,9 mmm / Stiga Almana, 1,8 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja

 

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2022
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — brązowy medal drużynowo kl. 1-4

2021
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – brązowy medal (singiel) kl. 1-2
XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel) kl. 1

2020
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski –  5 miejsc (singiel) kl. 1-2
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal kl. 1-5 łączona

2019
XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel) kl. 1
Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych, Kraków – 4 miejsce (singiel) kl. 1-2
Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych, Gdańsk – 4 miejsce (singiel) kl. 1-2

2018
XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel)

2017
XIV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy – 4 miejsce (singiel)
XI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel)

2010
IV Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 4 miejsce (singiel)
VII Międzynarodowy Turniej na Wózkach, Puławy — 4 miejsce (singiel)

Rajmund Zięba

RAJMUND ZIĘBA

KLASA: 2

W KLUBIE OD: 2004

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Donic Acuda S3, 1,8 mm / Tibhar Speedy Soft D. TecS 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, film, zwierzęta, organizacja imprez sportowych

 

OSIĄGNIĘCIA:

2019
XVI Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy – 2 miejsce singiel

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – 4 miejsce (singiel)

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Cetniewo – 4 miejsce (singiel)

2010
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Żerków – brązowy medal (singiel)

2009
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Kalisz – brązowy medal (singiel)

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – srebrny medal (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – srebrny medal (singiel)

2007-2018
Zdobywał medale na turniejach krajowych w Puławach i Tarnobrzegu

Karolina Pęk

KAROLINA PĘK

KLASA: 9
W KLUBIE OD: 2008 DO 2016 (wychowanka klubu)

 

OSIĄGNIĘCIA:

41 medali imprez międzynarodowych

2016
Igrzyska Paraolimpijskie, Rio de Janeiro 2016 – złoty medal drużynowo w kl. 6-10, brązowy medal indywidualnie w kl. 9
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 8-9

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9, złoty medal drużynowo w kl. 8-9
3rd Bayreuth Open, Bayreuth (GER) – brązowy medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 9
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 7-10, złoty medal drużynowo w kl. 6-10
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – srebrny medal indywidualnie w kl. 9, złoty medal drużynowo w kl. 9

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Copa Tango XII, Buenos Aires (ARG) – złoty medal indywidualnie w kl. 9-10, złoty medal drużynowo w kl. 6-10
11th Slovenia Open, Lasko (SLO) – złoty medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA) – srebrny medal drużynowo w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-10

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) – brązowy medal indywidualnie w kl. 9
2nd Bayreuth Open, Bayreuth (GER) – złoty medal indywidualnie w kl. 9, brązowy medal drużynowo w kl. 9-10
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9
10th Slovenia Open, Lasko (SLO) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 8-10

2012
Igrzyska Paraolimpijskie, Londyn 2012 – brązowy medal drużynowo w kl. 6-10
2nd French Open, Nantes (FRA) – srebrny medal drużynowo w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Romanian Open, Cluj-Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-10
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 8-9
9th Slovenian Open, Lasko (SLO) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9, złoty medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – złoty medal drużynowo w kl. 8-9

2011
Mistrzostwa Europy, Split (CRO) – srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal drużynowo w kl. 8-9
Romanian Open, Cluj-Napoca (ROM) – srebrny medal indywidualnie w kl. 8-9, złoty medal drużynowo w kl. 9-10
Slovakia Open, Piestany (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 9-10
Dutch Open, Rotterdam (NED) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal indywidualnie w kl. 9

 

15 medali imprez krajowych

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), złoty medal (debel), złoty medal (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), złoty medal (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (singiel), brązowy medal (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (singiel), złoty (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów – złoty medal (singiel), (debel), (mikst)

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów – złoty medal (singiel), (debel), (mikst)

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — srebrny medal (singiel)

Andrzej Buczek

ANDRZEJ BUCZEK

KLASA: 5
W KLUBIE OD: 2006 DO 2016

 

OSIĄGNIĘCIA:

2014
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 2 miejsce (singiel)

2013
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2011
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2010
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

Krzysztof Kowalski

KRZYSZTOF KOWALSKI

KLASA: 6
W KLUBIE OD: 2006 DO 2014

 

OSIĄGNIĘCIA:

2014
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2013
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2011
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Radnej Gminy Kunów — I m. (singiel)
2008
Drużynowy i Indywidualny Puchar Polski, Cetniewo – 8 m. (drużyna)
2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom — 6 m. (singiel))
Wiesław Byczek

WIESŁAW BYCZEK

KLASA: 6
W KLUBIE OD: 2006 DO 2014

 

OSIĄGNIĘCIA:

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko – Biała — 5 – 8 miejsce (singiel))

2011
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)
Michał Zienkiewicz

MICHAŁ ZIENKIEWICZ

KLASA: 2
W KLUBIE OD: 2007 DO 2012

 

OSIĄGNIĘCIA:

2011
V Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 4 miejsce (singiel)

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – 4 miejsce (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – 4 miejsce (singiel)
Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 3 miejsce (singiel)
IV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy –  2 miejsce (singiel)

Magdalena Pawłasek

MAGDALENA PAWŁASEK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2018

RĘKA GRAJĄCA: Leworęczna

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Yasaka Anti Power 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, muzyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  srebrny medal (singiel) U23

2018
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – debiut w zawodach niepełnosprawnych 29 października

Krzysztof Stala

KRZYSZTOF STALA

KLASA: Senior

W KLUBIE OD: 2005

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm

ZAINTERESOWANIA: Tenis stołowy

 

OSIĄGNIĘCIA:

2020
2 Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego, Ożarów – brązowy medal kat. Open mężczyzn
Narodowy Dzień Tenisa Stołowego 2020, Bilcza – brązowy medal drużyna
IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu, Kraśnik – brązowy medal drużyna

2019
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – Mistrzostwo Ligii (drużyna)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – 5-8 miejsce (singel)
I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, Leżajsk – złoty medal

2018
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych MASTERS, Warszawa – złoty medal
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych, Grodzisk Mazowiecki – złoty medal
Ogólnopolski Grand Prix Turniejów Rodzinnych, Radom – złoty medal

Paweł Demkowicz

PAWEŁ DEMKOWICZ

KLASA: 11

W KLUBIE OD: 2019

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2021
3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – 5 miejsce (singiel) kl. 11
2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 5 miejsce (singiel) kl. 11
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gorzów Wlkp. – medal brązowy (debel) kl. 11
II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – srebrny medal kl. 6-11 (singiel)

2020
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Kraków – brązowy medal (debel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków – 8 miejsce (singiel) kl. 11

2019
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 7 miejsce (singiel)
I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u – srebrny medal kl. 6-11 (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Wisła –  brązowy medal (debel)
2 Turniej z okazji Święta w Gminie Tuchów, kat. amator – złoty medal (singel)

Paweł Demkowicz

GRZEGORZ JEŻ

KLASA: Senior

W KLUBIE OD: 2018

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, gra w tenisa stołowego

 

OSIĄGNIĘCIA:

2019
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2018/2019 – Mistrzostwo Ligii (drużyna)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – złoty medal (singel)
I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u, Tarnobrzeg – brązowy medal kat. 41 – 60 lat

Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
sezon 2018/2019 i 2019/2020

Michał Piekarczyk

MICHAŁ PIEKARCZYK

KLASA: Senior

W KLUBIE OD: 2010

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, gra w tenisa stołowego

Mateusz Rogowski

MATEUSZ ROGOWSKI

KLASA: 4

W KLUBIE OD: 2021

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm / Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja, sport, e-sport

OSIĄGNIĘCIA:

sezon 2021/22
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel) kl. 4
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Tarnobrzeg — brązowy medal drużynowo kl. 1-4
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków –  brązowy medal (singiel) kl. 4

Krzysztof Wałdoch

KRZYSZTOF WAŁDOCH

KLASA: 11

W KLUBIE OD: 2022

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Butterfly Roundell gr. 1.9 mm / Butterfly Roundell gr. 1.9 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2022
Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym
– I Memoriał im. Jerzego Jankowskiego, Gorzów Wielkopolski – 2 miejsce kl. 11

Marian Strzałka

MARIAN STRZAŁKA

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2021

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 19, 2.1 mm /Hellfire X firmy Sauer & Troger, 0.5 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, film, podróże