Zawodnicy

PIOTR SOKALSKI A
Piotr Sokalski
MACIEJ NALEPKA A
Maciej Nalepka
JANUSZ CHAMOT A
Janusz Chamot
EMILKA 1
Emilia Kotarska
KRZYSZTOF ŻYŁKA A
Krzysztof Żyłka
PAWEŁ MAZURYK A
Paweł Mazuryk
MARIUSZ MATEJEK A
Mariusz Matejek
D. SOWA 1
Dawid Sowa
PAWEŁ WŁODYKA A
Paweł Włodyka
Antoni Biedziuk A
Antoni Biedziuk
JERZY ZAJDEL A
Jerzy Zajdel
J. ŁOCH
Jakub Łoch
dav
Magdalena Pawłasek
J. MALARZ A
Janusz Malarz
S. STALA 1
Sylwia Stala
Ł. DELEKTA
Łukasz Delekta
K. STALA
KRZYSZTOF STALA
7-_DSC9236
Mateusz Walski
IMG_0127
Rajmund Zięba
29049648584_7944748dd0_k
Karolina Pęk
DSC_0367
Andrzej Buczek
DSC_1392AA
Krzysztof Kowalski
DSC_1392BB
Wiesław Byczek
1729_IMG_7398
Grzegorz Saja
M. Zienkiewicz
Michał Zienkiewicz
Maciej Nalepka

MACIEJ NALEPKA

KLASA: 3 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2006

RANKING ŚWIATOWY: 11

RANKING EUROPEJSKI: 7

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Rozena 1,9 mm / Butterfly Rozena 1,9 mm

ZAINTERESOWANIA: Zwierzęta, kuchnia, podróże

 

OSIĄGNIĘCIA:

23 medale imprez międzynarodowych, w tym:

2018
Mistrzostwa Świata PTT World Championships, Lasko/Celje (SLO) – 5-8 miejsce singiel w kl. 3
15th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 3
Slovakia Open, Bratislava (SVK) –  srebrny medal drużynowo w kl. 3

2017
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 3, brązowy medal drużynowo w kl. 3 – 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4
14th Slovenian Open, Lasko (SLO) – srebrny medal drużynowo w kl. 3
World Team Championships, Bratislava (SVK) – 8 miejsce drużynowo kl. 3

2016
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal drużynowo w kl. 3

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4 – 5
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 3, srebrny medal drużynowo w kl. 3
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – brązowy medal drużynowo w kl. 3

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
8th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
8th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2012
Romania Open, Cluj Napoca (ROM) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 3 – 5
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

 

17 medali imprez krajowych, w tym:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – złoty medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), złoty (debel)

2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal drużynowo

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (debel), złoty medal (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (debel), brązowy (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel)

Krzysztof Żyłka

KRZYSZTOF ŻYŁKA

KLASA: 4 międzynarodowa, Reprezentant Polski

W KLUBIE OD: 2006

RANKING ŚWIATOWY: 9

RANKING EUROPEJSKI: 5

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 80, 1,9 mm / Butterfly Tenergy 80, 1,9 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, koncerty, gra na gitarze elektrycznej, film

 

OSIĄGNIĘCIA:

26 medali imprez międzynarodowych, w tym:

2018
Mistrzostwa Świata PTT World Championships, Lasko/Celje (SLO) – 9-12 miejsce singiel w kl. 4
15th Slovenian Open, Lasko (SLO) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – złoty medal drużynowo w kl. 4

2017
Belgian Open, Sint-Niklaas (BEL) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4-5
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
14th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
European Championships 2017, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4,  5-8 miejsce indywidualnie w kl. 4

2016
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, srebrny medal drużynowo w kl. 4
13th Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
China Open, Beijing (CHN) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4-5

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Czech Open, Ostrawa (CZE) – srebrny medal indywidualnie w kl. 4, złoty medal drużynowo w kl. 4
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 4
11th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal indywidualnie w kl. 4, brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal indywidualnie w kl. 4

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
10th Slovenia Open, Lasko (SLO) – brązowy medal drużynowo w kl. 4
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

2012
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 4

 

25 medali imprez krajowych, w tym:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – złoty medal (debel), srebrny (singiel), brązowy (mikst)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), srebrny (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), srebrny (debel)

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny (singiel), brązowy (debel)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (debel), złoty medal (mikst), brązowy (singiel),
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (debel), srebrny (singiel), srebrny (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), srebrny (singiel), brązowy (mikst)

Janusz Chamot

JANUSZ CHAMOT

KLASA: 3 międzynarodowa

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm / Andro RASANT Powersponge, 1.9 mm

ZAINTERESOWANIA: Sporty lotnicze, paralotnia, oglądanie filmów, czytanie książek, oglądanie sportu w TV

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (mikst)

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (mikst)

Piotr Sokalski

PIOTR SOKALSKI

KLASA: 2

W KLUBIE OD: 2004

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Donic Bluefire M3, 1.8 mm / Donic Bluefire JP 03, 1.8 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja, majsterkowanie, muzyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – brązowy medal (singiel)

Paweł Mazuryk

PAWEŁ MAZURYK

KLASA: 8

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Donic Bluefire M3 2.0 mm / Andro Blowfish 2.0 mm

ZAINTERESOWANIA: Film, sport, zajęcia z tenisa stołowego z dziećmi

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), 5-8 miejsce (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (mikst), brązowy (singiel), brązowy (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  złoty medal (debel), złoty (mikst), brązowy (singiel)

2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (mikst)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (mikst), 4 miejsce (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel),

Mariusz Matejek

MARIUSZ MATEJEK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2011

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05 FX 2,0 mm / Butterfly Tenergy 05 FX 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, film, podróże

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – 5-8 miejsce (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), 5-8 miejsce (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (debel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk –  złoty medal (debel)

2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — 4 miejsce (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — złoty medal (debel), brązowy (singiel),

Dawid Sowa

DAWID SOWA

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2013

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Andro Rasant Turbo 2.1 mm / Andro Rasant Turbo 2.1 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, muzyka niezależna, podróże, giełda

 

OSIĄGNIĘCIA:

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 5-8 miejsce (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 1 miejsce (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel), 3 miejsce (mikst)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – I m. (singiel)

2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – 2 miejsce (drużyna)
3 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gdańsk – 2 miejsce. (singiel)
2 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gdańsk – 3 miejsce (singiel)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – 3 miejsce (singiel)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała – 5-8 miejsce (singiel), 5-8 miejsce (debel)

Paweł Włodyka

PAWEŁ WŁODYKA

KLASA: 10 międzynarodowa

W KLUBIE OD: 2016

RANKING ŚWIATOWY: 41

RANKING EUROPEJSKI: 21

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Nittaku Best Anti, 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, spacery z psem

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny medal (singiel), brązowy (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), srebrny (mikst), brązowy (debel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – złoty medal drużynowo

Antoni Biedziuk

ANTONI BIEDZIUK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2017

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05 FX max / Butterfly Tenergy 05 FX max

ZAINTERESOWANIA: Sport, film, informatyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wisła — brązowy medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  5-8 miejsce (singiel), 5-8 miejsce (debel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – 5-8 miejsce (singiel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Poczesna koło Częstochowy – złoty medal

2017
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych – Gdańsk – srebrny medal (singiel)

Jakub Łoch

JAKUB ŁOCH

KATEGORIA: Senior

W KLUBIE OD: 2010 (wychowanek klubu)

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 80 FX 2.1 mm / Butterfly Tenergy 80 FX 2.1 mm

ZAINTERESOWANIA: BMX, muzyka, poker

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
1 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
2 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
3 Grand Prix Amatorów, Janik – złoty medal (singel)
4 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Częstochowa kat. do 35 lat – srebrny medal (singel)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – złoty medal (singel)
Najlepszy zawodnik Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018
Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2017/2018 – srebrny medal (drużyna)
Ranking Amatorów w Świętokrzyskim sezon 2017/2018 – 1 miejsce (singiel)
9 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
5 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singiel)
7 Grand Prix Amatorów, Kunów – srebrny medal (singiel)
6 Grand Prix Amatorów, Mirzec – złoty medal (singiel)
5 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singiel)
1 Otwarte Grand Prix Podkarpacia Amatorów, Żyraków – srebrny medal (singiel)

2017
4 Grand Prix Amatorów, Mirzec – złoty medal (singel)
3 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
2 Grand Prix Amatorów, Wąchock – złoty medal (singel)
1 Grand Prix Amatorów, Bilcza – złoty medal (singel)
Mistrzostwa Polski Amatorów, Częstochowa kat. do 35 lat – brązowy medal (singel)
Ranking Amatorów w Świętokrzyskim sezon 2016/2017 – 1 miejsce (singiel)
Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego – złoty medal (singel)
Najlepszy zawodnik Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezonu 2016/2017

Jerzy Zajdel

JERZY ZAJDEL

KLASA: 11

W KLUBIE OD: 2016

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Tibhar Evolution FXS max / Tibhar Evolution FXS max

ZAINTERESOWANIA: Sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny (debel), brązowy (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – srebrny medal (singiel)

2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), brązowy (debel), brązowy (mikst)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel)

Janusz Malarz

JANUSZ MALARZ

KATEGORIA: Weteran 75+

W KLUBIE OD: 2013

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Tibhar Nimbus Sound 2.0 mm / Tibhar Nimbus Sound 2.0

ZAINTERESOWANIA: Działka, sport

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Kańczuga – złoty medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Iława – złoty medal (debel), brązowy (singiel)
Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów – Sezon 2017/2018 – 2 m. (singiel)
9 Grand Prix Polski Weteranów, Wałbrzych sezon 2017/18 – srebrny medal (singiel)
8 Grand Prix Polski Weteranów, Radom sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
7 Grand Prix Polski Weteranów, Sandomierz sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
5 Grand Prix Polski Weteranów, Ostróda sezon 2017/18 – srebrny medal (singiel)
2 Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – brązowy medal (singiel)

2017
Grand Prix Polski Weteranów, Węgierska Górka sezon 2017/18 – brązowy medal(singiel)
1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – brązowy medal (singiel)
2. Grand Prix Polski Weteranów, Krapkowice sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
1. Grand Prix Polski Weteranów, Przeworsk sezon 2017/18 – brązowy medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Rzeszów – brązowy medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Wałbrzych – brązowy medal (singiel), brązowy (debel)
Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów – Sezon 2016/2017 – 4 miejsce (singiel)
9. Grand Prix Polski Weteranów, Łomża – srebrny medal (singiel)
7. Grand Prix Polski Weteranów, Warszawa – srebrny medal (singiel)
5. Grand Prix Polski Weteranów, Krapkowice – srebrny medal (singiel)
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia – Rzeszów – złoty medal (singel)

2016
4 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Brzostek – złoty medal (singiel)
Mistrzostwa Polski Weteranów – Wałbrzych – srebrny medal(debel)
Klasyfikacja generalna Grand Prix Weteranów – sezon 2015/2016 – II m. (singel)
8 Grand Prix Polski Weteranów – Łomża – brązowy medal (singiel)
7 Grand Prix Polski Weteranów – Nowa Ruda – brązowy medal (singiel)
5 Grand Prix Polski Weteranów – Jastrzębie Zdrój – srebrny medal (singiel)

2015
2 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Brzostek – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Podkarpacia Weteranów – Kańczuga – złoty medal (singiel)
Indywidualne Mistrzostwa Polski – Iława – brązowy medal (debel)
8 Grand Prix Polski Weteranów – Radom – brązowy medal (singiel)
1 Grand Prix Polski Weteranów – Lidzbark Warmiński – srebrny medal (singiel)

Łukasz Delekta

ŁUKASZ DELEKTA

KLASA: 8

W KLUBIE OD: 2012

RĘKA GRAJĄCA: Leworęczny

SPRZĘT: Donic Acuda S2  2.0 mm / Donic Bluefire JP 03 2.0 mm

ZAINTERESOWANIA: Piłka nożna, dobry film, psychologia, bilard

 

OSIĄGNIĘCIA:
Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
wraz z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2017/18 zajął 2 miejsce

2016
II Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS Tarnobrzeg – 3 miejsce (drużyna)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — 5 – 8 miejsce (debel)

Sylwia Stala

SYLWIA STALA

KLASA: Młodzik

W KLUBIE OD: 2016

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Yasaka Anti Power 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, gra w tenisa stołowego, gra w siatkówkę, jazda na rowerze, internet

 

OSIĄGNIĘCIA:

Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
sezon 2017/18
7 miejsce z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
ranking indywidualny 13 miejsce
sezon 2016/17
7 miejsce z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
ranking indywidualny 21 miejsce

Grzegorz Saja

GRZEGORZ SAJA

KATEGORIA: Senior

W KLUBIE OD: 2015

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Donic Acuda S3 2.0 mm / Donic Bluefire 2.0 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja, samochody

 

OSIĄGNIĘCIA:

Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
wraz z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2017/18 zajął 7 miejsce

Emilia Kotarska

EMILIA KOTARSKA

KLASA: 3

W KLUBIE OD: 2007

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Donic Bluefire JP 03, 1,8 mm / Donic Piranja Formula Tec 1,2 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, medycyna, filatelistyka, lubi gotować, szczególnie kuchnię włoską i francuską

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Zielona Góra –  srebrny (singiel), brązowy medal (mikst)
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – brązowy medal (singiel)
3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Wisła – złoty medal (singiel)

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – srebrny medal (mikst), 4 miejsce (singiel)

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Cetniewo – brązowy medal (mikst)

2010
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Żerków – brązowy medal (singiel), brązowy medal (mikst)

2009
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Kalisz – brązowy medal (mikst),

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – złoty medal (mikst), 4 miejsce (singiel)
Indywidualny i Drużynowy Puchar Polski, Kalisz – srebrny medal (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – złoty medal (mikst)

2007-2018
Zdobywała medale na turniejach krajowych w Puławach i Tarnobrzegu

Mateusz Walski

MATEUSZ WALSKI

KLASA: 2

W KLUBIE OD: 2009

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Andro Hexer Powersponge, 1,9 mmm / Stiga Almana, 1,8 mm

ZAINTERESOWANIA: Motoryzacja

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel)

2017
XIV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy – 4 miejsce (singiel)
XI Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, Tarnobrzeg – 3 miejsce (singiel)

2010
IV Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 4 miejsce (singiel)
VII Międzynarodowy Turniej na Wózkach, Puławy — 4 miejsce (singiel)

Rajmund Zięba

RAJMUND ZIĘBA

KLASA: 2

W KLUBIE OD: 2004

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczna

SPRZĘT: Donic Acuda S3, 1,8 mm / Tibhar Speedy Soft D. TecS 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, film, zwierzęta, organizacja imprez sportowych

 

OSIĄGNIĘCIA:

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Bielsko-Biała – 4 miejsce (singiel)

2011
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Cetniewo – 4 miejsce (singiel)

2010
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Żerków – brązowy medal (singiel)

2009
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Kalisz – brązowy medal (singiel)

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – srebrny medal (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – srebrny medal (singiel)

2007-2018
Zdobywał medale na turniejach krajowych w Puławach i Tarnobrzegu

Karolina Pęk

KAROLINA PĘK

KLASA: 9
W KLUBIE OD: 2008 DO 2016 (wychowanka klubu)

 

OSIĄGNIĘCIA:

41 medali imprez międzynarodowych, w tym:

2016
Igrzyska Paraolimpijskie, Rio de Janeiro 2016 – złoty medal drużynowo w kl. 6-10, brązowy medal indywidualnie w kl. 9
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 8-9

2015
12 Slovenian Open, Lasko (SLO) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9, złoty medal drużynowo w kl. 8-9
3rd Bayreuth Open, Bayreuth (GER) – brązowy medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 9
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal indywidualnie w kl. 7-10, złoty medal drużynowo w kl. 6-10
Mistrzostwa Europy, Vejle (DEN) – srebrny medal indywidualnie w kl. 9, złoty medal drużynowo w kl. 9

2014
Mistrzostwa Świata, Pekin (CHN) – srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Copa Tango XII, Buenos Aires (ARG) – złoty medal indywidualnie w kl. 9-10, złoty medal drużynowo w kl. 6-10
11th Slovenia Open, Lasko (SLO) – złoty medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA) – srebrny medal drużynowo w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-10

2013
Mistrzostwa Europy, Lignano (ITA) – brązowy medal indywidualnie w kl. 9
2nd Bayreuth Open, Bayreuth (GER) – złoty medal indywidualnie w kl. 9, brązowy medal drużynowo w kl. 9-10
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9
10th Slovenia Open, Lasko (SLO) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal drużynowo w kl. 8-10

2012
Igrzyska Paraolimpijskie, Londyn 2012 – brązowy medal drużynowo w kl. 6-10
2nd French Open, Nantes (FRA) – srebrny medal drużynowo w kl. 9, srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Romanian Open, Cluj-Napoca (ROM) – złoty medal indywidualnie w kl. 8-9, srebrny medal drużynowo w kl. 8-10
Slovakia Open, Bratislava (SVK) – brązowy medal drużynowo w kl. 8-9
9th Slovenian Open, Lasko (SLO) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9, złoty medal drużynowo w kl. 8-9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – złoty medal drużynowo w kl. 8-9

2011
Mistrzostwa Europy, Split (CRO) – srebrny medal drużynowo w kl. 9-10
Czech Open, Ostrawa (CZE) – złoty medal drużynowo w kl. 8-9
Romanian Open, Cluj-Napoca (ROM) – srebrny medal indywidualnie w kl. 8-9, złoty medal drużynowo w kl. 9-10
Slovakia Open, Piestany (SVK) – srebrny medal indywidualnie w kl. 9-10
Dutch Open, Rotterdam (NED) –  brązowy medal indywidualnie w kl. 9
Lignano Master Open, Lignano (ITA)  – brązowy medal indywidualnie w kl. 9

 

15 medali imprez krajowych, w tym:

2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – złoty medal (singiel), złoty medal (debel), złoty medal (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo

2015
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – srebrny medal (singiel), złoty medal (mikst)

2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Pleszew – złoty medal (singiel), brązowy medal (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Drzonków – srebrny medal drużynowo

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko Biała — złoty medal (singiel), złoty (mikst)
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — srebrny medal drużynowo
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów – złoty medal (singiel), (debel), (mikst)

2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Radom — brązowy medal drużynowo
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów – złoty medal (singiel), (debel), (mikst)

2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski, Drzonków — złoty medal drużynowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo — srebrny medal (singiel)

Andrzej Buczek

ANDRZEJ BUCZEK

KLASA: 5
W KLUBIE OD: 2006 DO 2016

 

OSIĄGNIĘCIA:

2014
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 2 miejsce (singiel)

2013
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2011
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2010
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

Krzysztof Kowalski

KRZYSZTOF KOWALSKI

KLASA: 6
W KLUBIE OD: 2006 DO 2014

 

OSIĄGNIĘCIA:

2014
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2013
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)

2011
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Radnej Gminy Kunów — I m. (singiel)
Wiesław Byczek

WIESŁAW BYCZEK

KLASA: 6
W KLUBIE OD: 2006 DO 2014

 

OSIĄGNIĘCIA:

2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko – Biała — 5 – 8 miejsce (singiel))

2011
Wojewódzkie Zawody w Tenisie Stołowym, Busko Zdrój — 1 miejsce (singiel)
Michał Zienkiewicz

MICHAŁ ZIENKIEWICZ

KLASA: 2
W KLUBIE OD: 2007 DO 2012

 

OSIĄGNIĘCIA:

2011
V Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 4 miejsce (singiel)

2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Cetniewo – 4 miejsce (singiel)

2007
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Radom – 4 miejsce (singiel)
Turniej Tenisa Stołowego TOP 10 – TETRA TOP – TOP KOBIET, Tarnobrzeg — 3 miejsce (singiel)
IV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy –  2 miejsce (singiel)

Magdalena Pawłasek

MAGDALENA PAWŁASEK

KLASA: 9

W KLUBIE OD: 2018

RĘKA GRAJĄCA: Leworęczna

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Yasaka Anti Power 2,0 mm

ZAINTERESOWANIA: Sport, muzyka

 

OSIĄGNIĘCIA:

2018
2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk – debiut w zawodach niepełnosprawnych 29 października

Krzysztof Stala

KRZYSZTOF STALA

KLASA: Senior

W KLUBIE OD: 2005

RĘKA GRAJĄCA: Praworęczny

SPRZĘT: Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm / Butterfly Tenergy 05, 2,1 mm

ZAINTERESOWANIA: Tenis stołowy

 

OSIĄGNIĘCIA:
Uczestniczy w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu
sezon 2018/19