Turniej Słowian 2017-2021

➡️ 2021     Po roku przerwy spowodowanej pandemią odbył się XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach, ostatnie zawody przed Igrzyskami Paraolimpijskimi w Tokio. Do Tarnobrzega przyjechali zawodniczki i zawodnicy ze Słowacji, Serbii, Ukrainy, Rosji, Litwy i Polski. Wśród uczestników było aż 11 paraolimpijczyków, którzy wywalczyli awans na Paraolimpiadę w Japonii.

➡️ 2019     W 15 lecie klubu, które przypadało w tym roku, w kolejnej edycji turnieju i to już 13, po raz pierwszy gościliśmy zawodnika z Irlandii oraz uczestników z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Rosji, Litwy i Polski.

➡️ 2018     Chcąc jeszcze bardzie uatrakcyjnić te zawody wprowadziliśmy obok rywalizacji indywidualnej w klasach 1-5, również rywalizację drużynową.
Inną „nowinką” turnieju była 3 dniowa transmisja w Internecie, której podjęła się ekipa PodkarpacieLive.TV.
W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, wystąpili zawodnicy z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Rosji, Białorusi i Polski.

➡️ 2017      międzynarodowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2017
turniej powstał z myślą zapraszania zawodników i zawodniczek z zagranicy by promować, popularyzować i rozwijać w Polsce tenis stołowy na wózkach klas startowych 1-5.
W pierwszej jego edycji wystąpili stali bywalcy naszych zawodów w Tarnobrzegu zawodnicy z Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy i Białorusi oraz po raz pierwszy z Serbii i Rosji

Tutaj wpisz treść…