Wyniki – Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi

W niedziele na zakończenie rozgrywek ALTS sezon 2022/23 tradycyjnie rozegrano Turniej o Indywidualne ...
Turniej 1 liga b

W niedziele na zakończenie rozgrywek ALTS sezon 2022/23 tradycyjnie na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 rozegrano Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu.
➡️ „Turniej poświęcony pamięci Krzysztofa Stali zawodnika związanego przez wiele lat z klubem IKS JEZIORO Tarnobrzeg i uczestnikiem rozgrywek ALTS”
➡️ Organizatorzy to IKS Jezioro Tarnobrzeg, Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu. Zawody pod Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusza Bożka

➡️ 18 zawodników z 1 ligi i 18 zawodników z 2 ligi przystąpiło do zawodów by rywalizować o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2020/23.
➡️ Indywidualnym Mistrzem Amatorskiej 1 Ligi został Grzegorz Jeż z IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg, który w finale 3:0 ( 7, 8, 8 ) pokonał Leszka Wilka z RED Bulls. W meczu o 3 miejsce Tomasz Tetla RED Bulls wygrał po dobrym i emocjonującym meczu 3:2 z Pawłem Kosem MTS Grębów.
➡️ W turnieju zawodników 2 ligi doszło do zaciętych i wyrównanych pojedynków półfinałowych. Tomasz Błajszczak KTS Sandomierz pokonał 3:2 ( 12, -6, 12, -11, 7) Artura Czecha JUNIORZY Tarnobrzeg a Jerzy Kuźmicz KTS Sandomierz 3:1 (10, 6, -11, 9 ) Szczepana Górecznego STEMPART. Mecz finałowy nie został rozegrany, gdyż Jerzy Kuźmicz odniósł kontuzję, poddał pojedynek (3:0 walkower) i Indywidualnym Mistrzem Amatorskiej 2 Ligi został Tomasz Błajszczak. W meczu o 3 miejsce Szczepan Góreczny STEMPART 3:1 (-7, 7, 3, 8 ) pokonał Artura Czecha JUNIORZY Tarnobrzeg.
➡️ Zawodnicy z 1, 2, 3 miejsca otrzymali dyplomy oraz puchary ufundowane przez Urząd Miasta Tarnobrzega.
➡️ Zwycięzcy obu turniejów otrzymali nagrody rzeczowe od Aga Sport – Bożena Waldowska z Gliwic i Maxima-Sport Właściciel marki Husar-sport i K1 Sport.pl
➡️ W przerwie rozgrywek o godz. 12.00 odbyło się zakończenie, wręczenie pucharów, dyplomów drużynom i najlepszym zawodnikom, którzy rywalizowali w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2022/2023.