8 medali w IMP w Gdańska

Zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg wracają z 8 medalami z IMP z Gdańska
✅🏓 Zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg wracają z 8 medalami z IMP z Gdańska!!🏓
✅🎯 Pięć srebrnych i trzy brązowe medale oraz dwa miejsca 5-8 to dorobek tenisistów stołowych IKS JEZIORO Tarnobrzeg, którzy reprezentowali Tarnobrzeg i Województwo Podkarpackie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych rozgrywanych w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. To kolejne zawody, w których odnosimy sukces. Nasi zawodnicy wystąpili w pięciu finałach, lecz zabrakło trochę szczęścia by stanąć na najwyższym stopniu podium.
✅🎯 Świetne zawody rozegrał Paweł Mazuryk, który zdobył aż trzy srebrne medale, indywidualnie w klasie 8, w mikście kl. 6-10 z Joanną Rybą KS AZS UWM Olsztyn i w deblu kl. 6-10 z Dawidem Sową z kolegą z IKS-u.
✅🎯 Paweł Włodyka broniący tytułu Mistrza Polski w klasie 10 w grze finałowej po dobrym meczu uległ 2:3 Igorowi Misztalowi Start Zielona Góra. W deblu z Maksymem Chudzickim KS Bronowianka Kraków odpadli w walce o strefę medalową i zajęli 5-8 miejsce.
✅🎯 Janusz Chamot klasa 3 wózki to kolejny srebrny medalista, którego od złotego medalu mimo wygranego mecz z 3:2 z Ryszardem Papisem KSN Start Warszawa, dzieliły dwa sety oraz dwie świnki przy stanie 9:9 w piątym secie w we wcześniejszym meczu z Markiem Szafrańcem Silesia Katowice.
✅🎯 W klasie 9 w fazie grupowej Antoni Biedziuk wygrał trzy mecze i do fazy pucharowej awansowa z 1 miejsca. W meczu półfinałowym w walce o finał przegrał 2:3 z Włodzimierzem Brylakiem KSN Start Warszawa i zdobył brązowy medal.
✅🎯 Kolejne dwa brązowe medale to dzieło debiutanta Mateusza Rogowskiego w klasie 4 wózki oraz w Piotra Sokalskiego klasie 1-2 wózki.
✅🎯 Dawid Sowa jeden z faworytów w klasie 9 po wyjściu z grupy z 1 miejsca nieoczekiwanie w ćwierćfinale przegrał i zajął 5-8 miejsce. W grze podwójnej wywalczył srebro z Pawłem Mazurykiem.
🎯🏓Medaliści IMP IKS JEZIORO Tarnobrzeg🏓
Srebro mikst kl. 6-10 – Paweł Mazuryk IKS JEZIORO Tarnobrzeg /Joanna Ryba KS AZS UWM Olsztyn
Srebrny – debel kl. 6-10 – Dawid Sowa/Paweł Mazuryk IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Srebrny – kl. 10 – Paweł Włodyka IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Srebrny – kl. 8 – Paweł Mazuryk IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Srebrny – kl. 3 – Janusz Chamot IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Brązowy – kl. 9 – Antoni Biedziuk IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Brązowy – kl. 4 – Mateusz Rogowski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Brązowy – kl. 1-2 – Piotr Sokalski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
5-8 miejsce kl. 9 – Dawid Sowa IKS JEZIORO Tarnobrzeg
5-8 miejsce debel kl. 6-10 Paweł Włodyka IKS JEZIORO Tarnobrzeg/Maksym Chudzicki KS Bronowianka Kraków
✅🎯 Podziękowania serdeczne dla wszystkich zawodników za walkę, wysiłek i dla trenera Pawła Matysiaka za Nasz wspólny kolejny sukces. Od 2006 roku, gdzie zdobyliśmy pierwszy medal w Cetniewie – to niewiarygodne, bo co roku z IMP przywozimy medale i jest ich już 145 sztuk.
✅🎯 Dziękujemy za dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego i Gminy Tarnobrzeg, bez tego wsparcia nie moglibyśmy uczestniczyć w tych zawodach, zdobywać medale, odnosić sukcesy oraz promować nasz region min. Jezioro Tarnobrzeskie. . Za co serdecznie dziękujemy
✅🎯 Za chwilę zaczyna się zgrupowanie Kadry Polski w Para tenisie stołowym – Kanija w Serbii oraz kwalifikacje do Paraolimpijskich Mistrzostw Świata – turniej ITTF Montenegro Para Championship w Podgoricy, gdzie będzie uczestniczył Dawid Sowa z IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Tutaj wpisz treść…