PREZES IKS-U ODZNACZONY

Podczas otwarcia Drużynowych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym uhonorowani zostali
🎯 ✅🏓Podczas otwarcia Drużynowych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym uhonorowani zostali przez przedstawiciela PZTS Marka Zalewskiego i Prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka
medalem 90-lecia Istnienia Polskiego Związku Tenisa Stołowego Prezes IKS JEZIORO Tarnobrzeg Rajmund Zięba oraz trener Kadry Polski Juniorów Marek Biernat.
✅🏓 Chciałbym podziękować PZTS za docenienie mojej pracy w rozwoju, promocji i popularyzacji tenisa stołowego. Staram się ponad 20 lat promować tenis stołowy min. poprzez stworzenie integracyjnej sekcji w IKS-ie,
gdzie zawodnicy sprawni trenują z niepełnosprawnymi. Organizując od 15 lat zawody dla zawodników na wózkach, zawody integracyjne dla wszystkich czy współorganizując od sześciu sezonów rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu.
Zawodnicy IKS-u od 2006 roku w każdym sezonie zdobywają medale IMP a jest ich już 137, a od 2011 medale DMP (22) czy medale Igrzysk Paraolimpijskich (3), Mistrzostw Świata (2) i Mistrzostw Europy (10).
Stworzyliśmy w klubie zgrany Team i wspólnie odnieśliśmy tak wiele sukcesów na arenie krajowe i międzynarodowej. Dziękuje wszystkim.
Pozdrawiam sympatyków tenisa stołowego.🙂

Tutaj wpisz treść…