Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi Tenisa Stołowego

Na koniec sezonu 2020/2021, trudnego sezonu gdyż w wyniku pandemii musieliśmy go przerwać i dopiero po kilku miesiącach dokończyć zorganizowany został
✅🏓 Na koniec sezonu 2020/2021, trudnego sezonu gdyż w wyniku pandemii musieliśmy go przerwać i dopiero po kilku miesiącach dokończyć zorganizowany został Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2020/2021. Zawody odbyły się na Hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49
💢🏓 W turnieju pierwszoligowym uczestniczyło 21 zawodników. Finał o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi wygrał Grzegorz Jeż IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg pokonując 3:0 Sebastiana Sobczyka PROLANDER
Wyniki:
🏓1 Liga
1. Grzegorz Jeż IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg – Indywidualny Mistrz ALTS
2. Sebastian Sobczyk PROLANDER
3. Tomasz Tetla RED Bulls
4. Paweł Kos MTS Grębów
➡️ Turniej pocieszenia 1 Ligi wygrał Krzysztof Stala IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg pokonując 3:1 Pawła Rożka KAP Team
💢🏓 Natomiast w turnieju drugoligowym uczestniczyło tylko 12 zawodników. Finał o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej 2 Ligi wygrał Łukasz Ogorzelec GKTS ASTORIA Wadowice Górne pokonując 3:0 Rafała Sałamunia BETA Team
Wyniki:
🏓 2 Liga
1. Łukasz Ogorzelec GKTS ASTORIA Wadowice Górne – Indywidualny Mistrz ALTS
2. Rafał Sałamunia BETA Team
3. Stanisław Wilk GKTS ASTORIA Wadowice Górne
4. Andrzej Midura GKTS ASTORIA Wadowice Górne
➡️ Turniej pocieszenia 2 Ligi wygrał Jerzy Kuźmicz KTS Sandomierz pokonując 3:0 Stanisława Kisiela KTS Sandomierz.
➡️ W przerwie rozgrywek odbyło się zakończenie, wręczenie pucharów, dyplomów i nagród drużynom oraz najlepszym zawodnikom, którzy rywalizowali w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Amatorskiej 1 Ligi i 2 Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2020/2021.
➡️ Dziękujemy sponsorom, którzy przeznaczyli fundusze na zakup nagród
Superior Industries Production Poland Sp. z o.o ze Stalowej Woli
Aga Sport Bożena Waldowska z Gliwic
➡️ Drukarni Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega za wydruk dyplomów i plakatów a Spółdzielni Socjalna Konar – Bar Domowe Jadło z Tarnobrzega za ciepły posiłek.
➡️ Dziękujemy sędziom Jakubowi Kordysiowi i Markowi Workowi oraz obsłudze turnieju Natalii, Ewie, Iwonce, Michałowi, Ryśkowi i Pani Ani oraz harcerzom ze Środowiskowego Szczepu 6 Tarnobrzeskich Drużyn Harcerskich „Knieja” za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.
➡️ Dziękujemy Romanowi Machuli za robienie zdjęć na turnieju 👌👍🙂
➡️ Dziękujemy ekipom ITV WISŁA telewizja internetowa oraz Portal informacyjny NadWisłą24.pl wraz z TVL Telewizja Lokalna za to, że jesteście zawsze z nami i za reportaże o turnieju👍🙂