PODSUMOWANIE 2021!

Podsumowując – odchodzący rok 2021, jest to kolejny świetny okres dla klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, mimo trudności spowodowanej pandemią nasi zawodnicy wiele razy stawali na podium
✅🏓 Podsumowując – odchodzący rok 2021, jest to kolejny świetny okres dla klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, mimo trudności spowodowanej pandemią nasi zawodnicy wiele razy stawali na podium.
💢➡ Wywalczaliśmy na arenach międzynarodowych i krajowych – 63 medali (22 złotych, 14 srebrnych, 26 brązowych).
✅ 🏓Dziękuje zawodnikom, trenerom Felkowi Kordysiowi, Jackowi Lachorowi, Pawłowi Matysiakowi i Radkowi Poświatowskiemu za sukcesy i medale zdobyte w 2021 roku oraz wszystkim innym osobom, w tym Zarządowi IKS-u, który pomagał w ich osiągnięciu.
💢➡ Paralympic World Qualification Tournament 2021, Lasko (Slovenia) – srebrny medal Macieje Nalepka kl. 3
💢➡ Awans na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2020 (po raz trzeci po Londynie 2012 i Rio 2016) obu Naszych „wózków”, którzy dzielnie walczyli w turnieju indywidualnym i drużynowy. Krzysztof Żyłka 5 miejsce w kl. 4 w singlu i 5 miejsce w kl. 4-5 w drużynie min. z Maciejem Nalepką, który w singlu zajął 9 miejsce w kl. 3 (obecnie 12 miejsce w rankingu światowym i 6 w europejskim)
💢➡ Paweł Włodyka to kolejny zawodnik IKS-u (obecnie 39 miejsce w rankingu światowym i 18 w europejskim), który zawitał w Reprezentacji Polski, dorzuca on 4 medale (2 złote i 2 srebrne) z turniejów międzynarodowych Pro-Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021 z Hiszpanii i Pro-Tour SQY PARA TT French Open 2021 z Francji. Paweł to również Indywidualny Mistrz Polski w klasie 10 z Gorzowa Wielkopolskiego (plus brązowy medal w deblu) oraz Drużynowy Mistrz Polski z Wisły z Antonim Biedziukiem.
💢➡ Trójka wymienionych powyżej zawodników jak również pozostali zawodnicy z rożną niesprawnością Emilia Kotarska, Mateusz Walski, Piotr Sokalski, Janusz Chamot, Mateusz Rogowski, Paweł Mazuryk, Mariusz Matejek, Antoni Biedziuk, Łukasz Delekta, Dawid Sowa, Paweł Włodyka, Paweł Demkowicz czy Marian Strzałka odnosili sukcesy w zawodach krajowych wysokiej rangi i zdobyli 29 medali (11 złotych, 7 srebrnych, 11 brązowych)
➡ Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski – 11 medali (5 złotych, srebrny, 5 brązowych)
➡ Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Wisła – 3 medale (złoty i 2 srebrne)
➡ 1 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gorzów Wielkopolski – 2 medale (srebrny i brązowy)
➡ 2 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Gdańsk – 8 medali (2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe)
➡ 3 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, Kraków – 5 medali (3 złote, srebrny i brązowy).
💢➡ 2021 rok to również dobre występy i sukcesy naszego weterana Janusza Malarza, który w kat. 80 lat + wywalczył – 8 medali (2 złote, srebrny i 5 brązowych)
➡ 3. Grand Prix Polski Weteranów, Maków – brązowy medal (singiel)
➡ 2. Grand Prix Polski Weteranów, Gliwice – brązowy medal (singiel)
➡ 1. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Nowa Sarzyna – złoty medal (singiel)
➡ 1. Grand Prix Polski Weteranów, Międzyzdroje – brązowy medal (singiel)
➡ Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Gliwice 2020/2021 – kat. od 80 lat – srebrny medal (debel), brązowy medal (singiel)
➡ 5. Grand Prix Polski Weteranów, Bilcza – złoty medal (singiel)
➡ 4. Grand Prix Polski Weteranów, Gliwice – brązowy medal (singiel)
💢➡ Drużyna IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg w składzie Grzegorz Jeż, Jacek Lachor, Krzysztof Stala, Sylwia Stala i Jakub Łoch wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo 1 Ligi sezonu 2020/2021 Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu..
💢➡ Sylwia Stala, Krzysztof Stala i Grzegorz Jeż również stawali na podium i zdobyli – 5 medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe)
➡ Turniej Tenisa Stołowego, Jedlińsk – złoty medal (drużyna) Sylwia Stala, Krzysztof Stala i Grzegorz Jeż złoty medal (singiel) Grzegorz Jeż i brązowy medal (debel) Stala/Stala
➡ V Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego w Kraśniku – srebrne medal Sylwia i Krzysztof Stala
➡ II Memoriał Tomasza Plewińskiego w tenisie stołowym, Jedlińsk brązowy medal (singiel) Sylwia Stala
💢➡ W turniejach, które organizowaliśmy w Tarnobrzegu:
➡ II Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – Tarnobrzeg 2021 🏓 – 9 medali ( 3 złoty, 1 srebrny, 5 brązowych)
➡  XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2021 – 5 medali ( 1 złoty, 1 srebrny, 3 brązowe)
✅🏓➡ Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie Urzędu Miasta Tarnobrzeg i Województwa Podkarpackiego oraz za wsparcie sponsorów Firm Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. ze Stalowej Woli oraz Fenix Metals Sp. z o. o. z Tarnobrzega, Portfel – Ubezpieczenia Magdalena Iskra – Kazimierska z Tarnobrzega i Zespołowi Szkół nr 1 w Tarnobrzegu oraz wszystkim Firmom, na których pomoc mogliśmy liczyć w 2021 roku👏👍👌🙂

Tutaj wpisz treść…