Sukces Pawła Włodyki we Francji

Paweł Włodyka wraca z Pro-Tour SQY PARA TT French Open 2021 z Voisins les Bretonneux z dwoma medalami, złotym z drużynówki i brązowym z turnieju indywidualnego
✅➡🏓 Paweł Włodyka wraca z Pro-Tour SQY PARA TT French Open 2021 z Voisins les Bretonneux z dwoma medalami, złotym z drużynówki i brązowym z turnieju indywidualnego.
➡ To kolejny Pro-Tour zawodnika IKS JEZIORO Tarnobrzeg z którego przywozi medale (złoty i srebrny był w Hiszpanii).
➡ W turnieju drużynowym w klasie 10, drużyna POL Paweł Włodyka/ Igor Misztal w fazie grupowej pokonała drużynę Francji i 2:1 drużynę Czarnogóry/Cypru. W półfinale ogrywa 2:0 Wielką Brytanie a w finale 2:1 drużynę Nigerii i zdobywa złoto.
➡ W klasie 10 fazie grupowej turnieju indywidualnego Paweł Włodyka pokonał 3:0 Austriaka Noah RAINER, 3:2 Nigeryjczyka Alabi Olabiyi OLUFEMI i 3:1 Francuza Corentin GILLES i wyszedł z grupy na 1 miejscu. W ćwierćfinale ogrywa 3:1 (-12,6,8,11) kolejnego Francuza Julien CIGOLOTTI, a w meczu o wejście do finału przegrywa 1:3 (-10,-6,5,-9) z zawodnikiem z Czarnogóry Luka BAKIC i tak zdobywa brązowy medal.
✅➡🏓 Brawo i gratulacje 👏👍👌😉 dla Pawła za świetny występ we Francji i pozostałe sukcesy, które osiągnął w ciągu ostatnich trzech miesiącach swoich startów tj. w Gorzowie Wielkopolskim Indywidualne Mistrzostwo Polski i Drużynowe Mistrzostwo Polski w Wiśle w Hiszpanii Pro-Tour ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021 złoty i srebrny medal.

Tutaj wpisz treść…