Dwa medale w 1. Grand Prix Polski

W Gorzowie Wielkopolskim w 1. Grand Prix Polski zdobywamy dwa medal, srebrny i brązowy
✅➡🏓 W Gorzowie Wielkopolskim w 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w sezonie 2021/2022, tenisiści stołowych IKS JEZIORO Tarnobrzeg dwa razy stawali na podium (zdobyli medal srebrny i brązowy).
➡ Paweł MAZURYK w klasie 8 mężczyzn, z rozgrywek grupowych wychodzi z pierwszego miejsca pokonuje po 3:0 Zbigniewa KURASZA IKS SPIN Bożejowic, Kamila KOWALSKIEGO IKS START Kraków i Zbigniewa SKWARCZYŃSKIEGO START Wejherowo. W ćwierćfinale wygrywa 3:0 (8,6,5) z Grzegorzem PIERONEK EUROBESKIDY Łodygowice a w półfinale 3:0 (11,4,6) Mariuszem OLCZAKIEM IKS AWF Warszawa. Natomiast w finale przegrywa 0:3 (-11,-11,2) z Piotrem GRUDNIEM Start Zielona Góra, który był rozstawiony z nr 1.
➡ W klasie 9 mężczyzn Mariusz MATEJEK z rozgrywek grupowych wychodzi z 2 miejsca a w ćwierćfinale przegrywa 1:3 (-3,-6,9,-7) z Marcinem ZIELIŃSKIM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki.

➡ Natomiast Antoni BIEDZIUK w fazie grupowej zajmuje pierwsze miejsce, w ćwierćfinale ogrywa 3:1 (-6,7,9,5) Wiaczesława BORKOWSKIEGO START Kalisz. W walce o finał przegrywa 0:3 (-14,-10,-6) mecz z Robertem CWENAREM GOKIS Kąty Wrocławskie i zajmuje 3 miejsce.

➡ Pozostali zawodnicy odpadli w fazie grupowej rozgrywek.

➡ Kolejne zawody i kolejne medale. Brawo, gratulacje

Zawody dofinansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego,

✅➡ Dziękujemy:

➡️ Urząd Miasta Tarnobrzeg # Województwo Podkarpackie # Fenix Metals Sp. z o. o. z Tarnobrzega # Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. ze Stalowej Woli # Portfel Ubezpieczenia Magdalena Iskra – Kazimierska z Tarnobrzega # Zespół Szkół nr 1 w Tarnobrzegu

✅➡ Za chwile kolejne zawody:
pierwsze zawody międzynarodowe w tym sezonie, Paweł Włodyka leci do Hiszpanii na Pro-Tur
12-17 października – ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021, Platja d’Aro, Hiszpania
22-24 października – Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego, Ostrów Mausz/Suleczyno

Tutaj wpisz treść…