Janusz Malarz nagrodzony przez Prezydenta Tarnobrzega!!

Zasłużone gratulacje i nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia sportowe odebrał z rąk Prezydenta Tarnobrzega Janusz Malarz
✅🏓Tenisista stołowy Janusz Malarz zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg nagrodzony przez Prezydenta Tarnobrzega!!
➡️ Zasłużone gratulacje i nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia sportowe odebrał z rąk Prezydenta Tarnobrzega Janusz Malarz, tenisista stołowy z sukcesami występujący w kategorii weteran zawodnik IKS Tarnobrzeg.
➡️ Weteran to kategoria bardzo umowna. Pan Janusz dowodzi, że nie pesel decyduje o naszej kondycji, podejmowanej aktywności. On, nie dość, że sam fantastycznie radzi sobie przy tenisowym stole, to jeszcze z wielkim oddaniem szkoli w tej dyscyplinie młodych. Tym większą mam przyjemność osobiście pogratulować tak wspanialej, nie tylko sportowej, postawy – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. Za dotychczasowe znakomite osiągnięcia sportowe, za tą wspaniałą postawę, pan Janusz Malarz odebrał dzisiaj w piątek, 19 marca, z rąk prezydenta gratulacje oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.
➡️ Janusz Malarz od 2013 roku jest zawodnikiem Integracyjnego Klubu Sportowego Tarnobrzeg, aktualnie występującym w kategorii weteran do 80 lat. W środowisku znany jako niezwykle pracowity, zdyscyplinowany i wytrwały pasjonat tenisa stołowego.
➡️ Pan Janusz rozwija swoją sportową pasję, ale aktywnie wspiera także młodzież – zarówno sprawną, jak i niepełnosprawną – w treningach i nie tylko. Jest autentycznym wzorem do naśladowania nie tylko dla całej społeczności IKS Tarnobrzeg. Godnie reprezentuje miasto Tarnobrzeg oraz województwo podkarpackie w zawodach rangi krajowej, co potwierdza imponująca ilość zdobytych przez niego medali. Ostatnie, znaczące sukcesy Janusza Malarza to złoty medal w kategorii mężczyzn 75-79 lat w grze podwójnej i miejsce 7-9 w grze pojedynczej osiągnięte podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Bilczy we wrześniu 2020 r. oraz brązowy medal w deblu i 7 miejsce w singlu uzyskane podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Jastrzębiu Zdroju w czerwcu 2019.
foto&info: UM Tarnobrzeg

Tutaj wpisz treść…