TRZY RAZY NA PODIUM W DMP

3 medale IKS JEZIORO Tarnobrzeg w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w Wiśle
💢 3 medale IKS JEZIORO Tarnobrzeg w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w Wiśle!🏓
✅ Kolejna świetna informacja. Z Wisły, gdzie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym🏓 trzy drużyny IKS JEZIORO Tarnobrzeg przywożą 3 medale (2 srebrne🥈🥈 i brązowy🥉).
✅🚹🏓Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie łączonej 9-10 mężczyzn gdzie rywalizują zawodnicy najbardziej sprawni została drużyna IKS 1 Paweł WŁODYKA/Dawid SOWA 🥈🏓. W fazie grupowej pokonała 2:0 Start Radom i Start I Katowice, w grze półfinałowej w walce o finał spotkały się dwie drużyny tarnobrzeskie i IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg Paweł MAZURYK/Mariusz MATEJEK przegrała 0:2 z IKS 1 zdobywając brązowy medal🥉.
➡️ Finał tej klasy to od kilku sezonów pojedynek drużyny Start Zielona Góra z IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg, w pierwszej grze singlowej Dawid SOWA po zaciętej walce wygrywa 3:2 z Hubertem MORUSIEWICZEM. Natomiast Paweł WŁODYKA prowadząc 2:0 przegrał 2:3 po dramatyczniej walce z Igorem MISZTALEM. Rozstrzygała gra deblowa, którą 3:1 wygrała drużyna z Zielonej Góry i została Mistrzem Polski.
✅♿️🏓 Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie łączonej 1-5 wózki mężczyzn została drużyna IKS-u w składzie Krzysztof Żyłka/Janusz Chamot/Mateusz Walski🥈. Pokonali oni 2:1 drużynę Start Wrocław Daniel STASZAK/Jakub SZPAK a walkę o złoto przegrali 1:2 z drużyną Start Skierniewice Michał CZUŁEK/Sławomir PRZYBYSZ.
➡️ Brawo MY!! 👏 Kolejne zawody i kolejne medale. Brawo i gratulacje dla drużyn i trenera Jacka Lachora.
➡️ Serdecznie dziękujemy za pomoc i dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego i Gminy Tarnobrzeg naszego uczestnictwa w tych zawodach, oraz za wsparcie sponsorów Firm Fenix Metals Sp. z o. o. z Tarnobrzega, Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. ze Stalowej Woli oraz Portfel – Ubezpieczenia Magdalena Iskra – Kazimierska z Tarnobrzega.

Tutaj wpisz treść…