1. Grand Prix Polski ON w Gorzowie Wielkopolskim

Trzy medale z Gorzowa Wielkopolskiego przywożą tenisiści stołowi IKS JEZIORO Tarnobrzeg
💢🏓 Trzy medale z Gorzowa Wielkopolskiego przywożą tenisiści stołowi IKS JEZIORO Tarnobrzeg!
✅🏓 W Gorzowie Wielkopolskim rozegrano 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w sezonie 2020/2021. W zawodach tych wzięło udział pięciu tenisistów stołowych IKS JEZIORO Tarnobrzeg, którzy trzy razy stawali na podium (zdobyli medal złoty🥇, srebrny🥈 i brązowy🥉).
🚹🏓 Paweł MAZURYK wygrał klasę 8 mężczyzn, z rozgrywek grupowych wychodzi z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale pokonał 3:0 (6,5,9) Macieja POŁUBOCZKO Start Szczecin w półfinale 3:0 (4,10,8) Zbigniewa KURASZA TOP Bolesławiec. Natomiast w finale wygrywa 3:1 (-6,6,6,7) z Mariuszem OLCZAKIEM IKS AWF Warszawa, który był rozstawiony z nr 1.
♿️🏓 Piotr SOKALSKI w klasie łączonej 1-2 wózki mężczyzn wywalczył 2 miejsce, pokonała 3:0 (4,8,2) kolegę klubowego Mateusza WALSKIEGO, następnie 3:0 (3,3,2) Jakuba SZPAKA Start Wrocław. W kolejnym meczu wygrywa 3:0 (4,5,8) z Wiesławem DZILIŃSKIM Start Szczecin. W grze finałowej przegrywa 1:3 (-4,-6,12,-3) z Tomaszem JAKIMCZUKIEM Start Zielona Góra.
🚹🏓 W klasie 9 mężczyzn dwóch naszych zawodników, Mariusz MATEJEK i Antoni BIEDZIUK z rozgrywek grupowych wyszli z pierwszego miejsca i na swojej drodze turnieju spotkali zawodnika Start Katowice Dariusza ŚCIGANEGO.
W ćwierćfinale Antoni przegrywa z nim 1:3 (-7,-5,8,-3) a w walce o miejsce 5-6 pokonuje 3:1 (3,3,-8,6) Roberta CWENARA Kąty Wrocławskie.
Natomiast Mariusz w ćwierćfinale pokonuje 3:2 (-9,-13,7,13,9) Roberta CWENARA Kąty Wrocławskie w walce o finał przegrywa ze ŚCIGANYM 3:1 (8,-6,3,-9) i zajmuje 3 miejsce.
✅🏓 Świetny początek sezonu tenisistów stołowych Naszego klubu, po 9 medalach w IMP w Krakowie teraz kolejne 3 medale w 1. Grand Prix Polski a w kolejny weekend 9-11 października rywalizacja w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Oj będzie się działo!!

Tutaj wpisz treść…