Sukcesy Antoniego Biedziuka

Świetne występy w Bytowie na Kaszubach, w Sianowie k/Koszalina i w Szczecinku

W jeden weekend Antoni Biedziuk zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg brał udział w dwóch turniejach.
➡️ W sobotę w Bytowie na Kaszubach startowało około 70 zawodników w Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji.
W turnieju tym w dwóch kategoriach „mundurowej” oraz amatorów +50 zajął w obu 2 miejsca.
➡️ W niedzielę w Sianowie k/Koszalina odbył się I turniej z cyklu Grand Prix Sianowa. Tu w gronie około 80 zawodników rywalizował w najliczniejszej kat. weterani +40 i ją wygrał.

Wcześniej w Szczecinku rozegrano I turniej z cyklu Grand Prix Szczecinka 2020.
➡️ W kategorii + 50 pierwsze miejsce zajął Antoni Biedziuk zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg, który w decydującym meczu pokonał Andrzeja Krawczyka.
Miejsce trzecie zajął Andrzej Mysłowski, wygrywając mecz z Emilem Barnasiem.