NASZE SUKCESY 2019

Podsumowując - odchodzący rok 2019, jest kolejnym świetnym okresem dla klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, w którym wiele razy stawaliśmy na podium

 Podsumowując – odchodzący rok 2019, jest kolejnym świetnym okresem dla klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, w którym wiele razy stawaliśmy na podium w Pro-Turach,
Mistrzostwach Europy, Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski oraz innych turniejach tenisa stołowego.
💢 Wywalczaliśmy na arenach międzynarodowych i krajowych – 95 medali (32 złote, 27 srebrnych, 36 brązowych).
💢 Naszych dwóch zawodników na wózkach z IKS-u, Reprezentantów Polski promuje klub, Tarnobrzeg oraz region odnosząc sukcesy w Europie i w Świecie.
W drodze na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2020 Krzysiek i Maciej walczą o przepustkę na tę najważniejszą imprezę sportową zdobywając medale oraz co jest najważniejsze punkty do rankingu olimpijskiego
💢 Bez pomocy finansowej Władz Miasta Tarnobrzega, Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” i sponsorów Fenix Metals Sp. z o.o. z Tarnobrzega,
Superior Industries Production Poland Sp. z o.o ze Stalowej Woli i innych nie byłoby tych sukcesów i medali.
💢 Za pomoc serdecznie dziękujemy i prosimy o nią w 2020 roku a w zamian nasze starty są i będą świetną promocją na arenach sportowych tenisa stołowego.
💢 Świetna atmosfera w klubie, odpowiedni zgrany „TEAM” – zawodnicy, trenerzy, prezes, którzy chcą odnosić sukcesy i to robią.
Dziękuje wszystkim z nich za wspaniałe przeżycia tego roku i by w 2020 spełniły się nasze marzenia i zakładane cele sportowe

 Zawody międzynarodowe: 13 medali (2 złote, 3 srebrne, 8 brązowych)
💢 Mistrzostwa Europy ITTF Para European Championships 2019, Helsingborg (Szwecja)
➡️ 🥈 Krzysztof ŻYŁKA srebrny medal drużyna🥉brązowy medal singiel w kl. 4
➡️ Maciej NALEPKA 5-8 miejsce drużynowo w kl. 3

💢 Pro – Tour Para Para China Open 2019, Hangzhou (Chiny)
➡️ 🥉 Maciej NALEPKA brązowy medal drużynowo w kl. 3
➡️ 🥇 Krzysztof ŻYŁKA złoty medal drużynowo w kl. 4

💢 Pro – Tour PTT Czech Open 2019, Ostrawa (Czechy)
➡️ 🥈 Maciej NALEPKA i Janusz CHAMOT srebrny medal drużynowo w kl. 3

💢 Pro – Tour Para Polish Open 2019. Władysławowo (Polska)
➡️ 🥉 Maciej NALEPKA brązowy medal drużynowo w kl. 3, 5-8 miejsce singiel w kl. 3
➡️ 🥇 Krzysztof ŻYŁKA złoty medal drużynowo w kl. 4, 🥉brązowy medal indywidualnie w kl. 4

💢 Pro – Tour Para Slovenia Open 2019, Lasko (Słowenia)
➡️ 🥉 Maciej NALEPKA brązowy medal drużynowo w kl. 3
➡️ 🥉 Krzysztof ŻYŁKA brązowy medal drużynowo w kl. 4

💢 Pro – Tour Para TT Lignano Open 2019, Lignano (Włochy)
➡️ 🥉🥉 Krzysztof ŻYŁKA brązowy medal indywidualnie w kl. 4, brązowy medal drużynowo w kl. 4

💢 1. runda Środkowoeuropejskiej Ligi Tenisa Stołowego na Wózkach – Czechy – Hodonin
➡️ 🥈 Maciej NALEPKA – srebrny medal indywidualnie

W zawodach krajowych wysokiej rangi zawodnicy IKS-u zdobyli 38 medali (12 złotych, 11 srebrnych, 15 brązowych)
 Drużynowe Mistrzostwa Polski – 5-7 kwietnia, Wisła – 4 medale (złoty, srebrny, 2 brązowe)
➡️ 🥇 Mistrzostwo Polski – Krzysztof ŻYŁKA/Maciej NALEPKA w klasie wózki 2-5
➡️ 🥈 Wicemistrzostwo Polski – Paweł WŁODYKA/Antoni BIEDZIUK/Dawid SOWA klasa 10
➡️ 🥉 brązowy medal – Paweł MAZURYK/Mariusz MATEJEK w klasie 9
➡️ 🥉 brązowy medal – Janusz CHAMOT/Piotr SOKALSKI w klasie wózki 2-5

 Indywidualne Mistrzostwa Polski – 16 – 19 maja, Wisła – 15 medali ( 3 złote, 4 srebrne i 8 brązowych)
➡️ 🥇 Krzysztof ŻYŁKA Mistrz Polski w singlu w klasie 4 oraz 🥇 Mistrz Polski w deblu „wózki”
➡️ 🥇 Maciej NALEPKA Mistrz Polski w singlu w klasie 3 oraz 🥈 Wicemistrz Polski w deblu „wózki
➡️ 🥈 Emilia KOTARSKA Wicemistrzyni Polski w singlu kobiet „wózki” klasa 1-5 i 🥈 w mikście
➡️ 🥈 Janusz CHAMOT Wicemistrz Polski w mikście i 🥉 brązowy w singlu „wózki” w klasie 3
➡️ 🥈 Paweł WŁODYKA Wicemistrz Polski w singlu w klasie 10 i 🥈 w deblu w klasie 6-10
➡️ 🥈 Magdalena PAWŁASEK Wicemistrzyni Polski do lat 23 w singlu kobiet klas 6-10
➡️ 🥉 Jerzy ZAJDEL brązowy medal w singlu i 🥉 w deblu w klasie 11
➡️ 🥉 Paweł MAZURYK brązowy medal w singlu klasa 8
➡️ 🥉 Dawid SOWA brązowy medal w singlu klasa 9
➡️ 🥉 Piotr SOKALSKI brązowy medal klasa 2 „wózki”
➡️ 🥉 Paweł DEMKOWICZ brązowy medal w deblu w klasie 11
– Mariusz MATEJEK 5-8 miejsce klasa 9
– Antoni BEDZIUK 5-8 miejsce klasa 9

 1 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – 4-6 października, Gdańsk 6 medali (4 złote, srebrny i brązowy)
➡️ 🥇 złoty medal Emilia KOTARSKA klasa 3-5
➡️ 🥇 złoty medal Maciej NALEPKA klasa 3
➡️ 🥇 złoty medal Paweł MAZURYK klasa 8
➡️ 🥇 złoty medal Paweł WŁODYKA klasa 10
➡️ 🥈 srebrny medal Krzysztof ŻYŁKA klasa 4
➡️ 🥉 brązowy medal Janusz CHAMOT klasa 3
– 5-8 miejsce Mariusz MATEJEK klasa 9
– 5-8 miejsce Antoni BEDZIUK klasa 9

 2 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – 15-17 listopada, Drzonków – Zielona Góra
3 medale (złoty, srebrny i brązowy)
➡️ 🥇 złoty medal Mariusz MATEJEK klasa 9
➡️ 🥈 srebrny medal Antoni BEDZIUK klasa 9
➡️ 🥉 brązowy medal Paweł MAZURYK klasa 8

 3 Grand Prix Polski Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych – 6-8 grudnia, Kraków 10 medali (3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe)
➡️ 🥇 złoty medal w singlu w klasie 3-5 wózki kobiet Emilia KOTARSKA
➡️ 🥇 złoty medal w singlu w klasie 4 wózki Krzysztof ŻYŁKA
➡️ 🥇 złoty medal w singlu w klasie 9 Dawid SOWA
➡️ 🥈 srebrny medal w singlu w klasie 10 Paweł WŁODYKA
➡️ 🥈 srebrny medal w singlu w klasie 3 wózki Maciej NALEPKA
➡️ 🥈 srebrny medal w singlu w klasie 9 Antoni BIEDZIUK
➡️ 🥈 srebrny medal w singlu w klasie 1-2 wózki Piotr SOKALSKI
➡️ 🥉 brązowy medal w singlu w klasie 3 wózki Janusz CHAMOT
➡️ 🥉 brązowy medal w singlu w klasie 8 Mariusz MATEJEK
➡️ 🥉 brązowy medal w singlu w klasie 8 Paweł MAZURYK
W turniejach krajowych i międzynarodowych: 33 medali (16 złotych, 9 srebrnych, 8 brązowych)

 II Święta Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów 2019
➡️ 🥇 Sylwia STALA – złoty medal kat. OPEN Kobiet
➡️ 🥇 Paweł WŁODYKA – złoty medal kat. OPEN mężczyzn
➡️ 🥇 Paweł DEMKOWICZ – złoty medal kat. OPEN amatorów

 25. Plebiscyt Sportowy Echa Dnia, zwycięża kat. największy talent 2018 w powiecie tarnobrzeskim
➡️ 🥇 1 miejsce Sylwia STALA

 Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego sezon 2018/2019
➡️ 🥇 złoty medal Grzegorz JEŻ
➡️ 🥈 srebrny medal Sylwia STALA
➡️ 🥉 brązowy medal Jakub ŁOCH

 XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019
➡️ 🥈 Krzysztof ŻYŁKA – srebrny medal (drużyna)
➡️ 🥈 Maciej NALEPKA – srebrny medal.(singiel)
➡️ 🥉 Mateusz WALSKI – brązowy medal.(singiel)

 XVI Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, Puławy 2019 – Puławy
➡️ 🥇 Piotr SOKALSKI – złoty medal (singiel), srebrny medal (Open)
➡️ 🥈 Rajmund ZIĘBA – srebrny medal (singiel),
➡️ 🥇 Emilia KOTARSKA – złoty medal (singiel), 4 m. (Open)

 I Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego na 15 lecie IKS-u
➡️ 🥇 Sylwia STALA złoty medal kat. do 20 lat
➡️ 🥇 Dawid SOWA złoty medal kat. mężczyzn 21 – 40 lat, złoty medal kl. mężczyzn 6-11
➡️ 🥇 Krzysztof ŻYŁKA złoty medal kl. 1-5 na wózkach
➡️ 🥈 Maciej NALEPKA srebrny medal kl. 1-5 na wózkach
➡️ 🥈 Paweł DEMKOWICZ srebrny medal kl. mężczyzn 6-11
➡️ 🥉 Grzegorz JEŻ brązowy medal kat. mężczyzn 41 – 60 lat
➡️ 🥉 Łukasz DELEKTA brązowy medal kl. mężczyzn 6-11
➡️ 🥉 Janusz CHAMOT brązowy medal kl. 1-5 na wózkach

✅ IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego, Kraśnik 14-15 grudnia
➡️ 🥉 Sylwia STALA brązowy medal

✅ I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, Leżajsk 21 grudnia
➡️ 🥇 Sylwia i Krzysztof STALA złoty medal

✅ 45 Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Szampany Prezesa KTS Koszalinianin
➡️ 🥇 Antoni BIEDZIUK złoty medal

✅ 3. Grand Prix Podkarpacia Seniorów, Nowa Sarzyna
➡️ 🥉 Sylwia STALA brązowy medal

✅ 2. Otwarte Grand Prix Podkarpacia Amatorów pamięci Marcina Przydzielskiego, Żyraków,
kat. do 13 lat
➡️ 🥇 Sylwia STALA złoty medal

– 3 Grand Prix Podkarpacia Młodzików, Nowa Sarzyna
➡️ 🥇 Sylwia STALA złoty medal

✅ 3 Grand Prix Podkarpacia Kadetów, Nowa Sarzyna
➡️ 🥈 Sylwia STALA srebrny medal

✅ Grand Prix Szczecinka 2019
➡️ 🥇 Antoni BIEDZIUK złoty medal kat. 50+ w klasyfikacji generalnej

✅ Otwarty Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Konstytucji 3 maja, Sępólno Krajeńskie
➡️ 🥈 Antoni Biedziuk srebrny medal

✅ III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, Kraśnik
➡️ 🥉 Sylwia i Krzysztof STALA brązowy medal

 

 Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019
➡️ 🥇 złoty medal Drużyna IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg zdobywa Mistrzostwo ALTS
Jakub Łoch, Grzegorz Jeż, Krzysztof Stala, Janusz Malarz, Jacek Lachor

 Janusz Malarz Weteran kat. 75+ – 10 medali (złoty, 4 srebrne, 5 brązowych)
➡️ 🥉 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów, Jastrzębie-Zdrój 2019 – brązowy medal (debel)
➡️ 🥉 Klasyfikacja Generalna Grand Prix Weteranów – Sezon 2018/2019 – 3 miejsce

➡️  5. Grand Prix Polski Weteranów, Ostróda – 5 m. (singiel)
➡️  6. Grand Prix Polski Weteranów, Łomża – 5 m. (singiel)

➡️ 🥇 7 Grand Prix Polski Weteranów, Kwidzyn – złoty medal
➡️  8 Grand Prix Polski Weteranów, Radom – 5 m. (singiel)

➡️ 🥈 9. Grand Prix Polski Weteranów, Kraków – srebrny medal
➡️ 🥉 Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Ustrzyki Dolne – brązowy medal

➡️ 🥈 6. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów Tenisa Stołowego w Tenisie Stołowym, Tuchów – srebrny medal
➡️ 🥉 3 Otwarte Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Kańczuga sezon 2018/19 – brązowy medal

➡️ 🥈 Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów, Ustrzyki Dolne sezon 2018/19 – srebrny medal
➡️ 🥈 1. Otwartego Grand Prix Podkarpacia Weteranów, Dębica sezon 2019/20 – srebrny medal
➡️ 🥉 1 Grand Prix Polski Weteranów, 6-8 września, Bilcza sezon 2019/20 – brązowy medal

 

Tutaj wpisz treść…