trzy MEDALE W 2 Grand Prix Polski

W 2 Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które odbyło się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie

 W 2 Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, które odbyło się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie stanęło na starcie ponad stu zawodników z kilkunastu klubów wśród nich trzech zawodników IKS JEZIORO Tarnobrzeg Paweł Mazuryk, Mariusz Matejek i Antoni Biedziuk.
➡️ Przywożą oni trzy medale z tych zawodów (złoty, srebrny i brązowy). Jest to kolejny sukces i udany start naszych tenisistów stołowych w tegorocznych zawodach sportowych.
➡️ W klasie 9 rozegrali świetne zawody Mariusz Matejek i Antoni Biedziuk.
Antoni wygrał swoją grupę i w 1 rundzie pokonał 3:1 (-8,3,9,7) Andrzeja Matląga TOP Bolesławiec, w ćwierćfinale 3:1 (-5,7,10,10) Wiaczesława Borkowskiego z KSN Start Kalisz, w półfinale ograł 3:0 (5,7,6) Dariusza Ściganego Start Katowice.
Mariusz również wygrał swoją grupę a w 1 rundzie miał wolny los, natomiast w ćwierćfinale pokonał 3:0 (6,8,8) Patryka Gatnera Start Katowice a w półfinale zwyciężył 3:2 (-6,5,-5,9,9) Benedykta Mąkosę Star Radom.
Mecz finałowy to emocjonujący i zaciekły pojedynek „bratobójczy”, którego zwycięzcą zostaje Mariusz pokonując 3:2 (9,8,-9,-8,9) Antoniego.

➡️ W klasie 8 Paweł Mazuryk wygrywa wszystkie mecze po 3:0 w swojej grupie a w ćwierćfinale pokonał 3:1 (6,10,-9,6) Grzegorza Pieronka Eurobeskidy Łodygowice. W walce o finał po dobrym pojedynku przegrał 1:3 (-11,10,-5,-10) z Pawłem Jabłońskim KS BRONOWIANKA Kraków i zdobył brązowy medal.

➡️ Trzecie i zarazem ostatnie w tym roku Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych odbędzie się za dwa tygodnie w Krakowie gdzie pojedzie 13 tenisistów stołowych IKS-u.

Tutaj wpisz treść…