15-lecie KLUBU

19-20 października 2019 r, obchodziliśmy 15-lecie działalności IKS JEZIORO Tarnobrzeg. Były to obchody dwudniowe

✅ 19-20 października 2019 r, obchodziliśmy 15-lecie działalności IKS JEZIORO Tarnobrzeg. Były to obchody dwudniowe
💢 19 października (sobota) zorganizowaliśmy I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego – dla wszystkich. Był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Na hali sportowej ZSP nr 1 w Tarnobrzegu zjawiło się 87 uczestników (a zgłosiło się 99 osób), którzy przyjechali min. z Opola Lubelskiego, Mesznej Opacka, Jedlińska, Mielca, Tarnowa, Rzeszowa, Sandomierza, Stalowej Woli, Dębicy, Biłgoraju, Żabna, Chodel, Grębowa czy Przyszowa. Turniej otworzyl zaproszony Prezydent Miasta Tarnobrzeg Pan Dariusz Bożek.

💢 20 października (niedziela) odbyło się uroczyste spotkanie członków IKS-u i zaproszonych gości w siedzibie Spółdzielni Socjalnej Konar w Tarnobrzegu. Był tort i szampan, były wspomnienia. Naszą uroczystość zaszczycili goście Rzecznik Miasta Pan Wojciech Lis, który reprezentował Prezydenta Miasta Tarnobrzeg oraz były Wiceprezes IKS-u, trener podnoszenia ciężarów Jan Dryka.

➡️ Uhonorowani zostali trenerzy I zawodnicy za osiągnięte sukcesy sportowe w tenisie stołowym, działacze i wolontariusze. którzy pracowali w klubie

foto. Michał Brzeżański i Piotr Morawski

Tutaj wpisz treść…