Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2019/2020

W dniu 17 września w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu nastąpiła inaugurację już 4 edycji ALTS w Tarnobrzegu w sezonie 2019/2020 organizowanej przez Stowarzyszenie Prolander i IKS Jezioro Tarnobrzeg
W dniu 17 września w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu nastąpiła inaugurację już czwartej edycji Amatorskiej Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu w sezonie 2019/2020 organizowanej przez Stowarzyszenie Prolander i IKS Jezioro Tarnobrzeg.
➡️ Otwarcie sezony zaszczycił swoją obecnością Wiceprezydent Tarnobrzega Pan Mirosław Pluta. W czasie inauguracji, odbyła się prezentacja wszystkich drużyn z 1 i 2 ligi a fotograf, fotoreporter Bogdan Myśliwiec wykonał im zdjęcia.
🔰 W tym sezonie został zmieniony system rozgrywek. W ALTS Tarnobrzeg wystąpi 16 zespołów, po raz pierwszy podzielonych na 1 ligę (8 drużyn) oraz na 2 ligę (8 drużyn). Oprócz drużyn z Tarnobrzega zagrają również drużyny z Sandomierza, Stalowej Woli, Mielca, Grębowa.
🔰 We wtorkowy wieczór na przemian raz będzie rozgrywała kolejkę 1 liga raz 2 liga. Do 2 ligi spadają 2 drużyny, do I ligi awansuje 2 drużyny z automatu.
🔰 Drużyny będą miały do dyspozycji całą halę sportową Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wraz z zapleczem, szatnie, wc oraz profesjonalny sprzęt sportowy (8 stołów tenisowych, siatki, płotki) który udostępnia klub IKS.
🔰 Rozgrywki ligowe już czwarty sezon prowadzi duet Michał Piekarczyk i Rajmund Zięba.
🔰 ALTS Tarnobrzeg jest ligą „integracyjną” jedyna w kraju gdzie mogą ze sobą rywalizować wszyscy, osoby pełnosprawne i osoby niepełnosprawne min. na wózkach. Przy stole tenisowym w naszych rozgrywkach spotkają się młodzież, seniorzy i weterani, kobiety i mężczyźni.
🔰 Najstarszy uczestnik liczy 78 lata a najmłodszy 12 lat.
foto. Bogdan Myśliwiec
 
💢 I LIGA
1. IKS Jezioro Tarnobrzeg
2. MKSTS Mielec
3. MTS Grębów
4. PINUS
5. PRETOR
6. PROLANDER
7. Red Bulls
8. RESPECT
 
💢 II LIGA
1. BETA Team
2. Grupa Pościgowa
3. KAP Team
4. MAT Team
5. OPTYMIŚCI
6. PARAGRAF Tarnobrzeg
7. PETARDA Tarnobrzeg
8. STEMPART

Tutaj wpisz treść…