4 medale w Puławach

Po raz szesnasty Puławach odbył się Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, organizowany przez Tadeusza Kiernickiego z Puławskiej Fundacji Osób Niepełnosprawnych PA-KT

✅ Po raz szesnasty Puławach odbył się Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, organizowany przez Tadeusza Kiernickiego z Puławskiej Fundacji Osób Niepełnosprawnych PA-KT.
➡️ Był to kolejny turniej w Puławach, w którym uczestniczyli zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg w składzie Emilia Kotarska, Piotr Sokalski, Rajmund Zięba, Mateusz Walski przy wsparciu trenera Radosława Poświatowskiego. Puławy to miasto, w którym po raz kolejny odnosimy sukces i przywozimy 4 medale (2 złote i 2 srebrne).

🔰 Emilia Kotarska wygrywa kategorie kobiet (robi to już od kilku) oraz w kategorii OPEN , grając z mężczyznami zajmuje wysokie 4 miejsce.
🔰 W kategorii tetra klasy startowe 1-2 w finale dochodzi do pojedynku dwóch zawodników IKS-u, Piotr Sokalski po wyrównanymi zaciętym pojedynku pokonuje 0:3 (12:10, 11:9, 11:9) Rajmunda Ziębę.
🔰 Piotr osiąga również świetny wynik w kategorii Open, zajmując 2 miejsce, w finale przegrywa 1:3 z  Grzegorzem Papisem Start Warszawa, który jest również zwycięzcą kategorii para klasy startowe 3-5. Brawo i gratulację

♻️ Tetra klasy startowe 1-2
Piotr Sokalski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Rajmund Zięba IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Piotr Adach Puławy

♻️ Para klasy startowe 3-5
Grzegorz Papis Start Warszawa
Jarek Brzyski SIRON Biłgoraj
Dariusz Iwańczyk SIRON Biłgoraj

♻️ Kobiety klasy startowe 3-5
Emilia Kotarska IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Danuta Rówińska TEAM Dębica
Katarzyna Stania Ryki

♻️ OPEN
Grzegorz Papis Start Warszawa
Piotr Sokalski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Jarek Brzyski SIRON Biłgoraj
Emilia Kotarska IKS JEZIORO Tarnobrzeg

♻️ Jeszcze jedno Drużyna KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów w której występuję Paweł Włodyka w rozgrywka 1 ligi pokonała 7:3 PWSZ Zamość.
Brawo i gratulację

Tutaj wpisz treść…