IKS rozpoczyna nowy sezon 2019/2020

Rozpoczynamy sezon 2019/2020 ( trwał będzie od 1 sierpnia do 31 lipca roku następnego) po raz pierwszy „w tej samej ramówce czasowej” tak jak wszyscy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego

 Rozpoczynamy sezon 2019/2020 ( trwał będzie od 1 sierpnia do 31 lipca roku następnego) po raz pierwszy „w tej samej ramówce czasowej” tak jak wszyscy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego.

➡️ Ekipa IKS-u będzie reprezentować oraz promować klub i Tarnobrzeg na zawodach międzynarodowych i krajowych.
♻️ Wrzesień zaczyna się pasjonująco, już 6-8 września czeka nas występ w Ostrawie w Turnieju rankingowym Pro – Tour PTT Czech Open 2019 (Maciej Nalepka, Janusz Chamot).
♻️ Następnie 16 września w Szwedzkim Helsingborgu rozpoczynają się Mistrzostwa Europy – ITTF Para European Championships, gdzie Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka jadą walczyć o bezpośrednią kwalifikację na Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020 jaką daje tytuł Mistrza Europy.
♻️ We wrześniu, również Nasz weteran 78 letni Janusz Malarz rozpoczyna sezon startem w Bilczy w 1. Grand Prix Polski a pozostali zawodnicy niepełnosprawni w turniejach w Puławach,  w Sulęczyno/Ostrów Mausz i Radomiu.
♻️ Wrzesień to start kolejnego już czwartego sezonu Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu, w której wystąpi drużyna z Naszego klubu broniąca tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu.
♻️ 8 września ruszają rozgrywki w I lidze męskiej, Paweł Włodyka reprezentujący KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zmierzymy się we własnej hali ze zwycięzcą I ligi z ubiegłego sezonu PWSZ Zamość.

 INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY JEZIORO TARNOBRZEG – sezon 2019/2020
Siedziba: ul. Św. Barbary 1, 39-400 Tarnobrzeg
Prezes klubu: Rajmund Zięba
Trenerzy tenisa stołowego: Jacek Lachor, Feliks Kordyś, Radosław Poświatowski
Treningi tenisa stołowego:
Hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Kopernika 49
Obsługa techniczna treningów: Michał Piekarczyk

➡️ Zawodnik kat. Weteran 75-79 lat (z licencją):
Janusz Malarz – grający w ALTS

➡️ Zawodnicy na wózkach (z licencją):
Mateusz Walski klasa startowa ?
Piotr Sokalski klasa startowa 2 – grający w ALTS
Janusz Chamot klasa startowa 3 – grający w ALTS
Emilia Kotarska klasa startowa 3
Maciej Nalepka klasa startowa 3 – Reprezentacja Polski
Krzysztof Żyłka klasa startowa 4 – Reprezentacja Polski

➡️ Zawodnicy grający stojąc (z licencją):
Paweł Mazuryk klasa startowa 8
Antoni Biedziuk klasa startowa 9
Mariusz Matejek klasa startowa 9
Dawid Sowa klasa startowa 9
Paweł Włodyka klasa startowa 10
Jerzy Zajdel klasa startowa 11
Paweł Demkowicz klasa startowa 11

➡️ Zawodnicy:
Jakub Łoch – grający w ALTS
Łukasz Delekta – grający w ALTS
Grzegorz Jeż – grający w ALTS

Tutaj wpisz treść…