Most Valuable Player – Słowak Boris TRAVNICEK

Najlepszym zawodnikiem - Most Valuable Player XIII Turnieju Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2019 został Słowak Boris TRAVNICEK.

 Najlepszym zawodnikiem – Most Valuable Player XIII Turnieju Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019 został Słowak Boris TRAVNICEK.
➡️ Był rok 2014 Boris młody chłopiec wraz z tatą pojawił się w Tarnobrzegu. Już wtedy dało się zauważyć że ma rączkę do tenisa stołowego. Szesnastolatek z Czech otrzymał wtedy wyróżnienie puchar i nagrodę dla zawodnika zagranicznego (odkryty talent). Minęło 5 lat i co!? teraz wygrywa turniej drużynowy, jest najlepszy w klasie 4 i drugi w Open. Rozwija się doskonale jest 19 w rankingu światowym w klasie 4, pokonał wielu zawodników w Europie i Świecie. Reprezentuje teraz Słowację indywidualnie i w drużynie. Brawo Borys, gratulacje.

➡️ Trzymam kciuki we wrześniowych Mistrzostwa Europy w Helsingborg w Szwecji i życzę awansu na Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020.

➡️ Dziękuje, że przyjechałaś trzeci raz do Tarnobrzega. Zapraszam Cię w 2020 roku i w kolejnych latach (również innych zawodników z Reprezentacji Słowacji).
Pozdrawiam Radek Zięba

Tutaj wpisz treść…