XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019

Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg Rajmund Zięba zaprasza w dniach 1-4 sierpnia 2019 roku na międzynarodowe zawody organizowane kolejny raz w Tarnobrzegu

 Prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg Rajmund Zięba zaprasza w dniach 1-4 sierpnia 2019 roku na międzynarodowe zawody organizowane kolejny raz w Tarnobrzegu.
➡️ XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019 będzie jednym z wydarzeń organizowanych na 15 lecie klubu IKS JEZIORO Tarnobrzeg, które przypada właśnie w 2019 roku.
➡️ W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, wystąpi 44 tenisistów stołowych na wózkach z Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Litwy, Rosji, Białorusi, Polski oraz zadebiutuje zawodnik z Irlandii.
➡️ Uczestnicy będą startować w turnieju drużynowym (2 sierpnia) i turnieju indywidualnym (3-4 sierpnia) w 7 klasach startowych.
➡️ Zawody pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Tarnobrzega i Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
➡️ Turniej Słowian jest doskonalą promocją sportu paraolimpijskiego w kraju i po za jego granicami, promocją Tarnobrzega, firm, sponsorów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Tutaj wpisz treść…