Janusz Malarz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Weteranów

W Jastrzębiu-Zdroju w hali sportowej "Omega" na zakończenie sezonu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym
➡️ W Jastrzębiu-Zdroju w hali sportowej „Omega” na zakończenie sezonu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. W zawodach tych w kategorii 75-79 lat Janusz Malarz zawodnik IKS Jezioro Tarnobrzeg zdobył brązowy medal w deblu wraz Ryszardem Banaszkiewiczem z Brzegu Dolnego oraz 7-8 miejsce indywidualnie.
➡️ W turnieju deblowym para Malarz/Banaszkiewicz w ćwierćfinale pokonała 3:2 (9,-5,-8,8,8) parę Karol Czyż Ustroń/Mariusz Piński Gdańsk a w półfinale przegrała 1:3 (-10,10,-8,-6) z duetem Marian Gęsicki Działdowo/ Zdzisław Orzechowski Łowicz.
➡️ W turnieju indywidualnym w fazie grupowej Janusz pokonał 3:2 Mariusza Pińskiego z Gdańska, 3:0 Zdzisława Orzechowskiego z Łowicza i 3:0 Edwarda Dąbrowskiego z Warszawy. W ćwierćfinale przegrał 1:3 z Antonim Biaduniem z Zabrza. Miał jeszcze szanse na brązowy medal lecz w kolejnym pojedynku przegrał 2:3 (-9,8,-9,9,-9) z Leonem Pawlakiem z Ośnicy
Przed rozpoczęciem rozgrywek w Indywidualnych Mistrzostwach Polski odbyło się podsumowanie sezonu 2018/2019 w dziewięciu turniejach Grand Prix Polski i dekoracja najlepszych weteranów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Janusz Malarz zawodnik IKS-u w klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski Weteranów w kategorii 75-79 lat zajął 3 miejsce z dorobkiem 1726 punktów.
Brawo, brawo gratulacje 👏👏👌😃😉

Tutaj wpisz treść…