GRZEGORZ JEŻ INDYWIDUALNYM MISTRZEM ALTS!

Po zdobyciu Mistrzostwa przez drużynę IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach ALTS, Nasi zawodnicy odnieśli kolejny sukces rywalizując o tytuł Indywidualnego Mistrza ligi

Po zdobyciu Mistrzostwa przez drużynę IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu, Nasi zawodnicy odnieśli kolejny sukces rywalizując o tytuł Indywidualnego Mistrza ligi.
Zdobyliśmy wszystkie trzy miejsca na podium. Nowym mistrzem został Grzegorz Jeż z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg, który w ćwierćfinale wygrywa 3:2 z Tomaszem Tetlą a w półfinale pokonuje 3:1 Łukasza Kasprowicza obaj Tornado Team. W finale po zaciętym meczu zwycięża 3:2 Sylwię Stalę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.
13 letnia Sylwia była rewelacją turnieju, bowiem pokonała bardziej doświadczonych zawodników, w ćwierćfinale 3:1 Pawła Kosa MTS Grębów a w półfinale po emocjonującym meczu 3:2 (12:10 w piątym secie) wygrywa z dwukrotnym indywidualnym mistrzem ligi z poprzednich sezonów – Jakubem Łochem z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg.
Kuba w małym finale w meczu o trzecie miejsce 3:1 ogrywa Łukasza Kasprowicza z Tornado Team i cale podium jest nasze.
Brawo Grzegorz, brawo Sylwia i brawo Jakub.

Turniej pocieszenia rozgrywany dla zawodników którzy nie awansowali do najlepszej szesnastki, wygrał Jacek Morzycki z Paragraf Tarnobrzeg pokonując 3:2 Łukasza Delektę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.

Podziękowania dla Michała Piekarczyka, Janusza Malarza, Artura Romana i innych osób, które pomagały podczas turnieju.

Podziękowania dla Drukarni Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega, Aga Sport z Gliwic, Modest z Łodzi, Spółdzielni Socjalna Konar – Bar Domowe Jadło z Tarnobrzega

Wyniki

1  miejsce:  Jeż  Grzegorz IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg

2  miejsce:  Stala  Sylwia IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg

3  miejsce:  Łoch  Jakub IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg

4  miejsce:  Kasprowicz  Łukasz TORNADO Team

 

5-8  miejsce:

Krzysztof Stala IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg
Tetla Tomasz TORNADO Team
Kos  Paweł MTS Grębów
Kochanowicz  Zbigniew RESPECT

 

9 -16 miejsce:

Pytel  Adam PINUS
Rybacki  Dariusz OPTYMIŚCI
Ciejka  Zbigniew PINUS
Gudz  Zbigniew PINUS
Ślęczka  Leszek PROLANDER
Burdzy  Grzegorz MTS Grębów
Sobczyk  Sebastian TORNADO Team
Roman  Artur PROLANDER

 

17  miejsce:  Morzycki  Jacek PARAGRAF Tarnobrzeg

18  miejsce:  Delekta  Łukasz IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg

Tutaj wpisz treść…