4 medale w Serbii Krzysztofa Żyłki i Macieja Nalepki

Miłe informacje otrzymaliśmy z Serbii o bardzo dobrym występie zawodników na wózkach w międzynarodowym turnieju w tenisie stołowym Kanjiza Open 2019

Miłe informacje otrzymaliśmy z Serbii o bardzo dobrym występie zawodników na wózkach z IKS Jezioro Tarnobrzeg Krzysztofa Żyłki i Macieja Nalepki w międzynarodowym turnieju w tenisie stołowym Kanjiza Open 2019.
➡️ Krzysztof Żyłka w turniej indywidualnym w klasie 4 zdobył złoty medal również w turnieju drużynowym w parze z Rafałem Lisem wywalczył medal i ponownie złoty pokonując w finale 2:0 drużynę Słowacji Peter Mihalik/Boris Travnícek/Andrej Meszaros.

➡️ W klasie 3 Maciej Nalepka ukończył turniej indywidualny ze srebrnym medalem oraz brązowy medal zdobył w parze z Mariuszem Czerwińskim w turnieju drużynowym.

Brawo, gratulacje

Świetny występ naszych zawodników oraz pozostałych reprezentantów Polski to dobry prognostyk przed zbliżającymi się majowymi zawodami w walce o punkty do rankingu paraolimpijskiego (Tokio 2020). Czekają ich turnieje rankingowe, w Lasko 8-11 maja, Pro – Tour Para Slovenia Open 2019 oraz we Władysławowie, 30 maja – 1 czerwca Pro – Tour Para Polish Open 2019.

Natomiast 16 – 19 maja w Wiśle najważniejsze zawody krajowe Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych 2019 gdzie udaje się 13 zawodników IKS-u i dwóch trenerów.
Trzymajmy kciuki

Tutaj wpisz treść…