4 medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski

Kolejna miła informacja. Z Wisły, gdzie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

✅ Kolejna miła informacja. Z Wisły, gdzie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym cztery drużyny IKS JEZIORO Tarnobrzeg przywożą 4 medale (złoty, srebrny i 2 brązowe).
➡️ Drużynowym Mistrzem Polski na 2019 rok w klasie 2-5 wózki mężczyzn została drużyna w składzie Maciej Nalepka/Krzysztof Żyłka, a brązowy medal w tej klasie wywalczyła kolejna drużyna IKS-u Janusz Chamot/Piotr Sokalski.
➡️ Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie 10 mężczyzn gdzie rywalizują zawodnicy najbardziej sprawni została drużyna trzyosobowa Paweł Włodyka/Antoni Biedziuk/Dawid Sowa. W grze finałowej po zaciętej walce przegrali 1:2 (rozstrzygnęła gra deblowa) z drużyną Start Zielona Góra.

➡️ Kolejny medal to medal brązowy, który zdobyła w klasie 9 drużyna IKS-u Paweł Mazuryk/Mariusz Matejek, uwaga a o podziale miejsc na podium w tej klasie decydowały wyniki pojedynków aż trzech drużyn, które miały po 5 punktów (ostateczny bilans KS Bronowianka Kraków 5:2, Start I Katowice 5:3 i IKS 4:3).

✅ Klub IKS Jezioro Tarnobrzeg okazał się drugim klubem w punktacji medalowej.

➡️ Start Zielona Góra – 2 złote, 1 brązowy
➡️ IKS Jezioro Tarnobrzeg – 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe
➡️ Start Skierniewice – 1 złoty, 1 srebrny

✅ Brawo i gratulacje dla drużyn i trenera.

✅ Dziękujemy Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. ze Stalowej Woli i Fenix Metals Sp. z o.o. z Tarnobrzega za wsparcie finansowe naszego klubu

Tutaj wpisz treść…