Dwa medale Sylwii Stala

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym.
W zawodach tych Sylwia Stala IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobyła dwa medale (brązowy w singlu i złoty w deblu).

W turnieju indywidualnym Sylwia pokonała 3:0 (4, 3, 1) Julię Pilch oraz 3:2 (-10, -8, 10, 7, 3) Julię Żygadło obie z LKS Kańczuga, następnie 3:0 (9, 7, 7) Kingę Staroń UKS Niedźwiada Dolna i 3:1 (10, 5, -10, 7) Julię Wiktor ATS BINGO Ropczyce. W walce o finał przegrała 0:3 (-6, -3, -5) Emilią Skiba Politechnika Rzeszów.

W grze podwójnej razem z Kingą Staroń UKS Niedźwiada Dolna zdobyły złoty medal pokonując pary deblowe Julię Pilch/Julię Żygadło 3:0 (6, 4, 2), Kamilę Bochenek/Magdalenę Szuba 3:0 (9, 11, 8), Natalię Maciałek/Julię Wiktor 3:1 (-7, 4, 12, 7) a w finale po emocjonujący i zaciętym meczu 3:2 (11, -8, 9, -7, 4) Emilią Skiba Politechnika Rzeszów/Kingę Hawro niestowarzyszoną.