IKS 2 i IKS 1 zwyciężają w ALTS

W dniu wczorajszym w rozgrywkach Amatorskiej Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019 rozegrano mecze rewanżowe

W dniu wczorajszym w rozgrywkach Amatorskiej Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019 rozegrano mecze rewanżowe grupy rywalizującej o miejsca 9-15 oraz jeden mecz o miejsca 5-8. Drużyna IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg po przegraniu pierwszego meczu z drużyną Prolandera 4:5 przystąpiła do rewanżu z wielką nadzieją pokonania przeciwnika i awansu do gry o miejsce 5 w tych rozgrywkach. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu wygrywamy 5:4 (Sylwia Stala zwycięża w 3 meczach oraz po jednym dokładają Janusz Chamot i Łukasz Delekta).
Stan dwumeczu 9:9. Liczymy sety i  pierwszy mecz 18:17 dla Prolandera (Witka Szozdy, Leszka Slęczki, Artura Romana) natomiast drugi mecz 19:17 dla IKS2 i to my 36:35 w setach zwyciężamy. Gratulacje dla obu drużyn za walkę, emocjonujące i ciekawe pojedynki.

Tydzień wcześnie w pierwszym meczu półfinałowym drużyna IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg po ciekawym, zaciętym i stojącym na wysokim poziomie pojedynku pokonała 6:3 drużynę Pinusa (Adam Pytel, Zbyszek Ciejka, Zbyszek Gudz). W IKS-ie wszyscy zawodnicy, Grzesiek Jeż, Jacek Lachor i Kuba Łoch wygrali po 2 mecze. Brawo panowie
Mimo, że wygraliśmy pierwszą potyczkę to sprawa awansu do finału ciągle pozostaje otwarta i drugi mecz 19 marca będzie bardzo ciekawy i na pewno zacięty. Oj będzie się działo.