Mistrzostwa Świata PTT World Championships 2018

Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka z tarnobrzeskiego IKS-u w Mistrzostwach Świata PTT World Championships w Słowenii

Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka z tarnobrzeskiego IKS-u w Mistrzostwach Świata PTT World Championships w Słowenii.
Już jutro ruszają Mistrzostwa Świata PTT World Championships najważniejsza impreza 2018 w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych na Słowenii w Lasko/Celje. Rywalizacja zawodników i zawodniczek całego świata w turnieju indywidualnym w klasach startowych 1-11 będzie trwała do 21 października. W najważniejszej imprezie tego roku wystąpią dwaj zawodnicy na wózkach z IKS Jezioro Tarnobrzeg Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka wśród 16 osobowej Reprezentacji Polski. Naszym reprezentantom w Słowenii będzie pomagało pięciu trenerów i dwóch fizjoterapeutów. Milo nam poinformować, że jednym z trenerów jest Feliks Kordyś trener współpracujący z IKS od lat, który w Reprezentacji Polski zajmuje się zawodnikami na wózkach.
Maciej rozstawiony z numerem 11 z rankingu światowego wystąpi w singlu w klasie 3 (w klasie tej będzie rywalizowało 20 najlepszych zawodników).
Natomiast Krzysztof będzie rozstawiony z numerem 8 z rankingu światowego i wystąpi w singlu w klasie 4 (tu walczyć będzie 18 najlepszych zawodników).

Tutaj wpisz treść…