Startuje ALTS sezon 2018/2019

25 września o godzinie 17.30 na hali sportowej ZSP nr 1, ul. Kopernika 49 nastąpi inauguracja i start Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019

25 września o godzinie 17.30 na hali sportowej ZSP nr 1, ul. Kopernika 49 nastąpi inauguracja i start Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019.
Wszystkie drużyny występujące w ALTS zjawiają się na inaugurację w pełnych składach, w strojach drużynowych będą robione oficjalne zdjęcia drużyn i zdjęcia grupowe.
Na inaugurację zapraszamy również gości, głównych sponsorów ALTS czyli przedstawicieli Urzędu Miasta Tarnobrzeg oraz Starostwa Powiatowego

W Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu w sezonie 2018/2019 wystąpi 15 zespołów. Oprócz drużyn z Tarnobrzega zagrają również drużyny z Grębowa, Przyszowa i z Sandomierza.
IKS tak jak w dwóch poprzednich sezonach reprezentować będą ponownie dwie drużyny.

IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg – Janusz Malarz, Jacek Lachor, Jakub Łoch, Krzysztof Stala, Grzegorz Jeż
IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg – Janusz Chamot, Łukasz Delekta, Sylwia Stala, Piotr Sokalski

Drużyny będą miały do dyspozycji całą halę sportową Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wraz z zapleczem, szatnie, wc oraz profesjonalny sprzęt sportowy (8 stołów tenisowych, siatki, płotki).
W tym sezonie został zmieniony system rozgrywek. W poprzednim sezonie była jedna grupa i „każda drużyna grała z każdą” w obecny jest podział na dwie grupy A i B do których zostały przyporządkowane drużyny zgodnie z miejscami, które zajęły w poprzednim sezonie. Drużyny nowe zostały dolosowane do obu grup.
We wtorkowy wieczór na przemian raz będzie rozgrywała kolejkę grupa A i raz grupa B.
Do play-off awansują drużyny z 1 i 2 miejsca z obu grup i to one będą walczyły o mistrzostwo ALTS-u.

Grupa A
1. BETA Team
2. DRIM TIM
3. IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg.
4. ORŁY Kamila
5. PRETOR
6. PROLANDER
7. TORNADO Przyszów

Grupa B
1. IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg
2. KAP Team
3. MTS Grębów
4. OPTYMIŚCI
5. PARAGRAF Tarnobrzeg
6. PETARDA Tarnobrzeg
7. PINUS
8. RESPECT

Tutaj wpisz treść…