Udany sezon 2017/18

Sukcesy zawodników z IKS Jezioro Tarnobrzeg na rożnym szczeblu rozgrywek w sezonie 2017/18
Sukcesy zawodników z IKS Jezioro Tarnobrzeg na rożnym szczeblu rozgrywek w sezonie 2017/18.
Jakub Łoch wygrywa ranking końcowy Grand Prix Amatorów Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego z dorobkiem 783 punktów. W siedmiu turniejach Grand Prix z dziewięciu stawał na najwyższym stopniu podium.
 
Janusza Malarza wywalczył 2 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Weteranów w kategorii 75+ z dorobkiem 1880 punktów. 77 latek z Tarnobrzega w siedmiu turniejach Grand Prix Polski Weteranów z dziewięciu stawał na podium.
 
Antoni Biedziuk w kategorii 50+  w ogólnej klasyfikacji tegorocznego cyklu rozgrywek Grand Prix Szczecinka 2018 w tenisie stołowym zajął 1 miejsce z dorobkiem 400 punktów. Pięć raz stawał na najwyższym stopniu podium we wszystkich pięciu turniejach Grand Prix.
 
Paweł Włodyka wraz z drużyną STS Orlicz 1924 Suchedniów zwyciężył w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz wywalczył 1 miejsce w rankingu indywidualnym.
 
Jerzy Zajdel wraz z drużyną UKS Tornado Wrocanka zajął 2 miejsce w rozgrywkach 5 Ligi Mężczyzn Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, wygrał wszystkie 54 pojedynki indywidualne w tych rozgrywkach.
 
Sylwia Stala w turniejach organizowanych na terenie Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego osiąga sukcesy i staje na podium w tych zawodach.
Brawo gratulacje.

Tutaj wpisz treść…