XV Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach w Puławach

W Puławach zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg brali udział w XV Turnieju Tenisa Stołowego na Wózkach, gdzie uczestnicy z całej Polski rywalizowali w turnieju indywidualnym w trzech kategoriach

W Puławach zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg brali udział w XV Turnieju Tenisa Stołowego na Wózkach, gdzie uczestnicy z całej Polski rywalizowali w turnieju indywidualnym w trzech kategoriach.

Puławy to gościnne i szczęśliwe miasto dla zawodników tarnobrzeskiego klubu. Kolejny raz odnosimy tam sukces, stajemy dwa razy na najwyższym stopniu podium, zdobywamy również II miejsce i III miejsce oraz jedno V miejsce.

W kategorii kobiet po raz kolejny odniosła sukces pochodząca z Puław zawodniczka tarnobrzeskiego IKS-u Emilia Kotarska.

W kategorii tetraplegia mężczyzn 1 miejsce zajął Rafał Czuper ze Startu Białystok natomiast w pojedynku, którego stawką było 2 miejsce w tej kategorii spotkało się dwóch zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg. Zwyciężył Piotr Sokalski, który pokonał po zaciętej walce 3:2 kolegę klubowego Rajmunda Ziębę.

W kategorii paraplegia mężczyzn zwyciężył Krzysztof Żyłka z IKS Jezioro Tarnobrzeg pokonując w finale 3:0 Mariusza Czerwińskiego Start Radom.
3 miejsce w tej kategorii zajmuje Rafał Lis Szansa Start Gdańsk a 5 miejsce Janusz Chamot kolejny reprezentant IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Tutaj wpisz treść…