Jakub Łoch zwycięzcą Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo ALTS

Jakub Łoch IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg podobnie jak w tamtym roku został zwycięzcą Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi

Jakub Łoch IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg podobnie jak w tamtym roku został zwycięzcą Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2017/2018. W sobotę 26 maja na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbył się turniej, wystąpiło w nim 36 uczestników.
Warunkiem uczestnictwa było rozegranie min. 1 mecz w ALTS w sezonie 2017/2018. Wśród 6 zawodniczek i 30 zawodników w wieku od 12 do 77 lat rywalizowali ze sobą jak równi z równym zawodnicy pełnosprawni i niepełnosprawni.

Kuba Łoch po wyjściu z grupy w kolejnych zaciętych i emocjonujących pojedynkach pokonał 3:2 Tomasza Tetlę Red Bulls, 3:1 Sebastiana Sobczyka Tornado Przyszów, 3:2 Zbigniewa Gudza Pinus i w finale 3:2 Grzegorza Burdzego ZSP 2 Stalowa Wola. Przypomnijmy, że Kuba był najlepszym zawodnikiem w rankingu indywidualnym (nie przegrał żadnego meczu) w rundzie zasadniczej w sezonie 2016/17 i w sezonie 2017/18 oraz z drużyną IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg zdobył wicemistrzostwo ALTS.
Zwycięzcą turnieju pocieszenia został Michał Hamot ZSP 2 Stalowa Wola, który pokonał 3:1 Weronikę Szczepanik Kadetki KTS Tarnobrzeg.

Podziękowania dla sponsorów Drukarni Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega, Aga Sport z Gliwic, Modest z Łodzi, Spółdzielni Socjalna Konar – Bar Domowe Jadło z Tarnobrzega

Wyniki:

1. Łoch Jakub IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg
2. Burdzy Grzegorz ZSP 2 Stalowa Wola
3. Tetla Tomasz Red Bulls
4. Gudz Zbigniew Pinus

5-6
Kasprowicz Łukasz Red Bulls
Szwedo Jacek MKSTS Mielec

7-8
Pytel Adam Prolander
Sobczyk Sebastian Tornado Przyszów

9-12
Bełzak Grzegorz MTS Grębów
Szewc Dominik MTS Grębów
Wilk Leszek Tornado Przyszów
Ciejka Zbigniew Pinus

13-16
Sylwia Stala IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
Tarała Kamil MKSTS Mielec
Turecki Józef MKSTS Mielec
Janusz Malarz IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg

17. Hamot Michał ZSP 2 Stalowa Wola
18. Szczepanik Weronika KADETKI KTS Tarnobrzeg

19-20
Szczepanik Julia KADETKI KTS Tarnobrzeg
Torba Janusz ZSP 2 Stalowa Wola

21-24
Szozda Witold Prolander
Watracz Janusz MKSTS Mielec
Chamot Janusz IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg
Morzycki Jacek Paragraf Tarnobrzeg

25-32
Delekta Łukasz IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg
Sokalski Piotr IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg
Ślęczka Leszek Prolander
Kwiatkowski Kamil MKSTS Mielec
Rybacki Dariusz Optymiści
Walec Mieczysław Red Bulls
Kielczyński Tomasz Red Bulls
Roman Artur Prolander

33-36
Szczęch Jagoda KADETKI KTS Tarnobrzeg
Jajko Natalia KADETKI KTS Tarnobrzeg
Rzeszutek Natalia KADETKI KTS Tarnobrzeg
Panejko Zuzanna KADETKI KTS Tarnobrzeg

foto. M. Piekarczyk i P. Morawski