II Plebiscyt Sportowy portalu rta24.eu

W Dworze Galicja w Rzeczycy Długiej koło Stalowej Woli odbył się Bal Mistrzów Sportu, na którym ogłoszono wyniki II Plebiscytu Sportowego na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

W Dworze Galicja w Rzeczycy Długiej koło Stalowej Woli odbył się Bal Mistrzów Sportu, na którym ogłoszono wyniki II Plebiscytu Sportowego na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu.
Miło nam poinformować, że 2 miejsce w kategorii zawodnik zajął Krzysztof Żyłka tenisista stołowy IKS Jezioro Tarnobrzeg otrzymując 872 głosy. Przypomnijmy, że Krzysiek to drużynowy brązowy medalista Mistrzostw Europy w Słowenii, należy do czołówki europejskich tenisistów stołowych na wózku w klasie 4. Na Międzynarodowych Mistrzostwach Belgii zdobył srebrny medal w turnieju indywidualnym oraz złoty w turnieju drużynowym, jest aktualnym Mistrzem Polski w singlu i srebrnym w deblu.
W kategorii tej zwyciężyła Ewelina Motyka od lat związana jest z tarnobrzeskim klubem Karate Kyokushin Instruktorka karate i młodzieżowa mistrzyni Polski Zdobywając 975 Głosów.

Tutaj wpisz treść…